Sportovní značka Puma získala nového ambasadora. Je jím pilot týmu F1 Ferrari Charles Leclerc.
Leclerc prokázal své výjimečné schopnosti, dovednosti a rychlost, když v této sezóně získal už třikrát pole position. Vyhrál také slavnou domácí Velkou cenu Monaka a následně i v italské Monze před vášnivý fanoušky Scuderie.
Tímto strategickým partnerstvím chce značka Puma posílit svůj vliv v oblastech módy a motorsportu, propojit se s fanoušky a zvýšit povědomí o značce. Leclerc se objeví v řadě vysoce profilovaných kolekcí Puma, zejména s důrazem na oblast Puma Motorsport a tým Ferrari, a to napříč různými globálními kanály.
„Jsme nadšeni, že můžeme Charlese přivítat do rodiny Puma. Díky jeho jedinečné kombinaci profesionálního sportovce ve formuli 1 a fanouška módy jsme získali perfektního partnera pro naši značku. Charles bude kromě ambasadora v oblasti motorsportu hrát i klíčovou roli v různých projektech a iniciativách, které přesahují závodní dráhu. Čeká nás spousta vzrušujících projektů,“ řekl šéf Pumy Arne Freundt.
Pro Leclerca není toto partnerství jen sponzorstvím, ale představuje spojení hodnot a vize. „Jsem rád, že jsem se stal členem rodiny Puma. Je mnoho slavných sportovců Puma, ke kterým jsem vzhlížel, když jsem byl mladší. Nyní, jsem součástí této rodiny přímo já sám, což je pro mě výjimečný okamžik. Puma je pro mě ideální partner, který mě podporuje na mé cestě k vítězství. Těším se na sdílení zkušeností a podpory rodiny Puma i na společné projekty na trati i mimo ni,“ řekl Monačan.
Zdroj: Puma
Externí materiály upravené redakcí MotorMixu.