Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 28. října 2020 (09:40) Pavel Jelínek

4. Rally Klatovy 2020 se nakonec přes veškeré úsilí pořadatelů NEpojede :-((!

V Klatovech, 27. 10. 2020

Zrušení 4. Rally Klatovy

Organizační výbor 4. Rally Klatovy se vzhledem ke stále se nelepšícímu epidemiologickému stavu v České republice rozhodl zastavit přípravy soutěže. Přestože jsme si její konání moc přáli, vývoj počtu nakažených nás vede k přesvědčení, že nyní je tím nejsprávnějším rozhodnutím přispět k vládou vyhlášeným mimořádným opatřením.

 

 

 

 


 

Byli jsme do poslední chvíle motivováni podporou široké veřejnosti, vstřícností místních samospráv a všech dotčených správních úřadů. Přes veškerou snahu jsme do dnešního dne neobdrželi výjimku z platných omezení, nutnou k možnosti pořádání soutěže.


 

Naše velké poděkování patří za maximální nasazení Janu Šťovíčkovi, prezidentu Autoklubu České republiky, a Milanu Hniličkovi, předsedovi Národní sportovní agentury, kteří se nám maximálně snažili pomoci. Moc si toho vážíme. Vzhledem k vážnosti situace ale upřednostníme veřejný zájem.

I když je nám to moc líto, že se letošní Rally Klatovy nebude konat, všem je jasné, že zdraví je teď na prvním místě! Děkujeme za pochopení.


 

 

 

 

 

 

Organizační výbor 4. Rally Klatovy

PR

Fotky

Další články

Komentáře