Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 29. června 2020 (13:53) Pavel Jelínek

47. Rally Bohemia 2020 startuje již za pár dní. Programy jsou ode dneška v prodeji.

Oficiální program 47. Rally Bohemia je v prodeji

I letos je pro diváky připravený tištěný program soutěže, plný zajímavých informací. Čtenáři se mohou těšit na mapy jednotlivých rychlostních zkoušek společně se seznamem diváckých míst.

Nechybí ani rozhovory s vybranými jezdci. Na otázky nám odpovídali piloti ze špičky startovního pole jako Václav Pech, Jan Černý nebo Filip Mareš.

Prostor také dostal vítěz roku 2005 Vojtěch Štajf, domácí matador Věroslav Cvrček, či loňský vítěz MČR mezi historickými vozy Vlastimil Neumann. A nejen Vlastimil Neumann nám během rozhovoru představil svůj vůz:

„…Jedná se o poslední specifikaci auta pro skupinu „A“. Pak už následovalo WRC. Tohle „Áčko“ stálo dlouhá léta v soukromé sbírce v Itálii u majitele prodejní sítě Ford... Mimo jiných jezdců s ním jednou startoval i Miki Biasion...„

 

 

 

Oficiální Program Rally Bohemia 2020 je možné zakoupit v tištěné podobě od pondělí 29. června na následujících prodejních místech:

  • Mladá Boleslav, ul. Havlíčkova - ČS OMV (naproti Tescu)

  • Mladá Boleslav, Jičínská 1354 - ČS OMV (u zemědělské školy)

  • Mladá Boleslav, Jičínská 1355 - ČS OMV (u kruhového objezdu u dálnice D10)

  • Příšovice - ČS Shell na dálnici D10, u exitu 67 (v obou směrech)

  • Malá Skála, Labe, - ČS GBO (u hlavní silnice E65)

  • Hodkovice - ČS KM PRONA (u silnice I/35, u exitu 34)


 

Cena oficiálního Programu Rally Bohemia 2020 je 50 Kč.

 

 


 

Další informace k 47. ročníku Rally Bohemia naleznete na naší webové stránce: https://www.rallybohemia.cz/2020/cs/, nebo na facebookovém účtu: https://www.facebook.com/rallybohemia/.

 

 

 

ilustrační foto - Bohemia 2016 a 2017

PR

Fotky

Další články

Komentáře