Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 9. prosince 2019 (09:04) Pavel Jelínek

Akce Grand Veteran zahájí veteránskou sezónu. Ukáže i závodní automobily.

Grand Veteran 2020
Sobota 25. dubna 2020 v 10:00 až 17:00

Video zde.

Jedinečná akce Grand Veteran, která spojuje majitele a kluby historických vozidel z České republiky i ze zahraničí. Naši činnost a životní styl se snažíme ukázat veřejnosti v celé své kráse a se všemi prvky, které obsahuje. Na jednom místě můžete vidět nádheru celého českého veteránismu. 

Uvidíte historické vozy, motocykly, autobusy, kola, úžasné historické závodní automobily, vojenskou historickou techniku a další historická vozidla jako součást technického a kulturního dědictví společnosti.

Akce Grand Veteran zároveň oficiálně zahajuje veteránskou sezónu. Všem vozům je při výjezdu požehnáno knězem Českého  olympijského týmu Oldřichem Chocholáčem. 

Velký důraz je kladen zejména na děti a mladou generaci. Na akci je pro ně připravena spousta aktivit, od tvůrčích dílen, kde si mohou pod dozorem pedagogů samy vyzkoušet základní manuální dovednosti a speciální řemesla, až po jízdu v buggy či na dopravním hřišti.

V rámci spolupráce s Českou národní bankou dbáme na ekonomickou gramotnost dětí, které si po celý den mohou samy za svou šikovnost v tvůrčích dílničkách vydělat dětské penízky-Grandíky, za které si následně koupí jízdy na dětských hřištích nebo nakoupí v dětském obchůdku. 

Více informací Grand Veteran najdete na stránce www.GrandVeteran.cz
 

 

Psychiatrická Léčebna Bohnice
Ústavní 91, 181 00 Praha

PR

Další články

Komentáře