Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 22. října 2020 (09:09) Pavel Jelínek

Američan Tyler Bereman přidal do svého freeridového motokrosového životopisu další velkou výhru.

Američan Bereman stoupá k vítězství v úvodní Red Bull Imagination
Raha se umístila na druhém místě na snové trati v Kansasu se 45 funkcemi na 18 akrech.

Američan Tyler Bereman přidal do svého freeridového motokrosového životopisu další velkou výhru, když vytlačil krajana Colbyho Rahu, aby získal úvodní soutěž Red Bull Imagination kolem zvlněných kopců Kansasu. Tady je vše, co potřebujete vědět:

- Nová událost, z mysli samotného Beremana, kterou přivedl k životu designér hřiště Jason Baker z Dream Traxx, znamenala pro tento sport zásadní krok vpřed.

- Řada špičkových jezdců tohoto sportu - včetně Cole Seely, Tom Parsons, Vicki Golden, Ryan Sipes a Darryn Durham - se postavila obrovským skokům, aby předvedla svůj vlastní styl jízdy na inovativním kurzu.

- Vyřezávaný do středozápadní krajiny kousek od Fort Scott, kurz o rozloze 18 akrů zabýval posádku pěti pohyblivých 50 000 kubických metrů špíny pouhých 19 dní.

- Tam bylo 45 funkcí, jako jsou bermy, přepravní kontejner a quarterpipe s několika skoky spouštějící jezdce 140 stop napříč a 55 stop nahoru do vzduchu.

- Tři dny jízdy na koni vedly k soutěži, kde měl každý jezdec dvě pětiminutová okna, aby předvedl svůj talent při tvorbě dokonalé linie.

 

 

 

 

- Legendy sportu Ronnie Renner, Jeremy 'Twitch' Stenberg, Robbie Maddison a Steve Haughelstine hodnotili soutěž z věže s výhledem na celou trať a hodnotili jezdce v kreativitě, technických schopnostech a přizpůsobení funkcí, aby předvedli osobní styl.

- Po odstranění Raha 29letý Bereman řekl: „Každý stále říká, že to byla ta nejzábavnější věc, na které kdy jezdili, takže je to dobré místo pro začátek. Doufejme, že na tom můžeme stavět a přivést ho zpět , pozvat více lidí a předvést, co děláme a proč to děláme. Jen mě zajímá, kam nás tahle věc zavede. “

Výsledek Red Bull Imagination 2020

1. Tyler Bereman USA 97,0
2. Colby Raha USA 96,0
3. Cole Seely USA 90,5
4. Ryan Sipes USA 85,0

 

 

 

 

 

PR

Zdroj a foto RB

 

Neprošlo jazykovými úpravami a redakční  korekturou.

Fotky

Další články

Komentáře