Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 4. listopadu 2020 (20:00) Pavel Jelínek

Ani další členové Buggyra Academy nezahálí. Každý má šanci......

BUGGYRA ACADEMY: KAŽDÝ DOSTANE ŠANCI, PAK JE TO NA NĚM!

Zatímco Aliyyah a Yasmeen Koloc spolu s Téo Calvetem sbírají vavříny na evropských okruzích, ani další členové Buggyra Academy nezahálí.

Třináctiletý, Emmo Fittipaldi se pod záštitou akademie připravuje na příští sezónu, ve které podle dosavadních dohod absolvuje šampionát F4. O víkendu pak dojel syn dvojnásobného mistra světa v závodech F1 Emersona Fittipaldiho druhý v závodě FIA Karting World Championship v Portugalsku. „Vzhledem k schopnostem a celosvětovému respektu, kterému se Emerson stále těší, jede všechno samo. Ve své podstatě jednáme pouze o tom, jak pojmeme příští sezónu. Nechci, aby to znělo jako fráze, ale jednání jsou velmi konstruktivní,“ říká otec projektu Martin Koloc.

„Kromě holek a Téa je v plné přípravě navigátorka, která se představí na Rallye Dakar 2021. Její jméno uvedeme v dohledné době, každopádně Buggyra Academy bude mít zastoupení a i na nejslavnějším dálkovém závodě planety.“

 

 

 

 

Přestože jsou další členové akademie rozeseti po celém světě, metodické vedení, včetně online závodů funguje bez větších problémů. „Pracujeme podle časových pásem. Samozřejmě, nemožnost cestovat neumožňuje plnohodnotné fungování, naším cílem je ukázat všem členům akademie, že s nimi počítáme a koronavirus nezměnil naše původní ambice a plány. Jen se všechno posouvá.

K dispozici jsou pochopitelně v rozumné míře Aliyyah s Yasmeen, plus Téo. Naše strategie je ovšem postavena na nevytváření hvězd, je o tom, aby každý z členů akademie věděl, že se mu z naší strany dostane maximální možné podpory, dostane šanci a pak už je to jenom na něm,“ dodává Martin.  

 

 

 

 

 

PR

Buggyra

 

foto týmu

Fotky

Další články

Komentáře