Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 13. října 2015 (20:05) Rostislav Bajko

BMW X5 M G.Power

S 560 koníky  standardně je  BMW X5 M  z jedním z nejrychlejších a nejvíce zrychlující SUV na trhu. Pro vlastníky BMW X5 M, kteří hledají ještě vyšší výkon, ta je tu G-Power. A má pro Vás jedinou odpověď ve formě jeho upgradu na 700 koníků pro Vašeho miláčka.

Zvýšení krouťáku na 905 Nm točivého momentu je opravdu famózní. G-Power nabízí  modul Bi-Tronik 5 nebo Bi-tronik 2, který upravuje výkon pro  SUV. 

Nový výkon Modul je jednoduchý plug and play zařízení. Přemapování systému umožňuje zákazníkovi vyladit charakteristiku odezvu škrticí klapky a okamžitý výkon motoru.

Kromě této změny, G-Power rovněž nabízí nové nerezové  svody z  oceli.   G-Power samozžejmě odkóduje  elektronický horní omezovač rychlosti vozu.
Určitě ale tato záležitost nebude levná a navíc to chce zakoupit i pořádný kola. Takže tato úprava se bude pohybovat v ceně menšího auta z Mladé Boleslavi.

 

Fotky

Další články

Oblíbené fotogalerie