Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 21. května 2020 (09:59) Pavel Jelínek

Bratrovražedný souboj Márquezů v Misanu.

Bratrovražedný souboj.

Alex Márquez se až v poslední  virtuální zatáčce  na okruhu v Misanu  dostal před svého bratra Marca a vyhrál.  Minulostí je tak již čtvrtý on-line podniku náhradního MS  silničních motocyklů 2020.

Šestinásobný světový šampion MotoGP Marc tak dojel druhý a za ním další  legenda. Na poslední  stupínek vítězů se totiž dokázala prosadit italská legenda Valentino Rossi.  Ta se na stupně vítězů posunula po něhodě Fabia Quartarara.

 

 

 


Álex Márquez tak získal již druhé on-line vítězství a  o tom, že mu virtuální závody sedí, svědčí i další jeho úspěchy - v rakouském Spielbergu dojel bronzový  a ve španělškém Jerezu pak druhý. Takovou bilanci nemá žádný jeho soupeřů.


Moto GP zatím stále zůstává jen u  virtuálního závodění, i  když se i plánuje  rozjezd  sezóny. Mohl by se stát realitou 9. srpna  dokonce u nás při Velké ceně České republiky na Masarykově okruhu v Brně.  Ovšem bez diváků !!

No, uvidíme.

 

foto týmu.- zrdoj faceb

Další články

Komentáře

unretry Středa, 16. prosince 2020 (09:59) Odpovědět

Worldwide Hydrochlorothiazide Tablets urirmIllilla <a href=https://bansocialism.com/>cialis super active</a> neesia Pharmacie Qui Vendent Deux Viagra Et De Dapoxetine