Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 7. června 2020 (10:22) Pavel Jelínek

Brno Revival bude! Již za dva týdny.

Brno Revival 2020 BUDE. 

I když bez řevu motorů a ježdění .

Milí přátelé a příznivci vůně benzinu,
přípravy na Brno Revival, který v sobotu 20. června proběhne v jiném formátu zdárně pokračují. Přihlášky chodí a plochy se plní. Využijte jedinečnou nabídku a přihlaste se zavčas, budete mít vstup zdarma nebo za lepší cenu a ušetříte si fronty u brány.

 

Přijeďte na sraz
Díky změně formátu Revivalu se akce bude moci zúčastnit mnohem víc majitelů historických aut a motorek. Jádrem akce samozřejmě jsou a vždy budou závodníci – ti, kteří v předchozích letech startovali na Revivalu.

 

 

 

 

Burza
Brno Revival bude taky jednou z prvních příležitostí udělat pořádnou burzu. Ze všech stran slyšíme, že letos na jaře žádná pořádná nebyla. A že kvůli tomu spoustě lidí stojí práce na autech a motorkách.

 

 

Kluby, udělejte si stánek!
Speciální nabídku máme také pro organizované kluby. Těm po dohodě umožníme i účast zajímavých a hodnotných vozů vyrobených i po roce 1990. A zajistíme jim vyhrazený prostor, kde se budou moci představit pohromadě, postavit si stan, posezení,…

 

Brno Revival bude!
Milí přátelé a příznivci vůně benzinu. V posledních týdnech jsme stáli před stejným rozhodnutím jako desítky dalších pořadatelů motoristických závodů i jiných jarních akcí. Zrušit nebo nezrušit?

 

 

 

 

Informace najdete na našem webu nebo na facebookové události.

Za celý organizační tým s pozdravem Hrom do cesty!

 

Karel Kupka

 

Více www.brnogp.cz

 

Fotky

Další články

Komentáře