Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 11. června 2015 (22:34) Pavel Jelínek

Bylo to o písku a dopadlo to dobře! Buggyráci se vrátili z Dubaje.

Úspěšná dubajská mise

Bylo to o písku a dopadlo to dobře! Takto stručně a výstižně vystihl Martin Kolomý tréninkový kemp v Dubaji. 

Jeden z nejúspěšnějších českých kamioňáků současnosti si ve společnosti nového člena týmu Buggyra Internationa Racing System Jaroslava Valtra společnou dubajskou misi řádně užil. "Vzali jsme si terénní vozy Toyota a zkoušeli jsme, co všechno se dá s autem dělat v různých druzích písků," vysvětloval Martin své pouštní počínání..

"Nebylo to o rychlosti, ale o technice, nejrůrznějších nájezdech, způsobech a možnostech zdolávání písečných dun. Máme toho hodně za sebou, teď půjde jenom o to přetavit zkušenosti z malého auta do přece jen rozměrnějšího kamiónu."

Dubajská mise byla rovněž prvním počinem nového týmu Martin Kolomý - Jaroslav Valtr, který se představí na Rallye Dakar 2016. "S Jardou se známe hodně dlouho, byli jsme soupeři, ale zároveň kamarádi.

Přestože mu to na Dakaru dvakrát ze tří pokusů nikoli jeho vinou nevyšlo, je to tvrďák. Každopádně máme jezdecky velmi silný tým a pevně věřím v to, že si budeme vzájemně na trati i v depu hodně užiteční."

Petr Bošnakov
Buggyra

Fotky

Další články