Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 3. listopadu 2020 (14:32) Pavel Jelínek

Cairoli a jeho 92. vítězství MXGP.

Italský veterán zvítězil v Trentinu, protože Vialle si udržel celkové vedení v kategorii MX2.

Tony Cairoli z Red Bull KTM Factory Racing jel na dvou druhých místech na Velké ceně Trentina, aby si zajistil 92. vítězství MXGP na domácí půdě, protože Tom Vialle získal třetí místo ve třídě MX2. - Tim Gajser vyšel rychle v prvním závodě, ale Cairoli ho udržel v paměti, aby skončil druhý za Slovincem se třetím Švýcarem Jeremy Seewerem.

- Druhý závod byl těsnější, protože Cairoliho vyhnal Belgičan Clement Desalle, ale čtvrtý Gajser znamenal, že Cairoli si o víkendu připsal víkendové vítězství GP.

- Gajser stále vede Cairoli celkově o 73 bodů, zbývají dvě zastávky, Španěl Jorge Prado je pátý, Holanďan Glenn Coldenhoff osmý a Jeffrey Herlings desátý.

 

 

 

 - 35letý Cairoli řekl: "Je hezké mít v Itálii celkové vítězství. Celkově jsem velmi šťastný. Budeme se snažit vydat maximum, ale samozřejmě, s šampionátem je to těžké. Snažíme se užít si další závody a uvidíme, jak to půjde, a pak se začneme připravovat na další. “

- Ve třídě MX2 skončil Francouz Vialle druhý v prvním závodě za Dane Thomasem Kjerem Olsenem a třetí za belgickým vítězem Jago Geertsem ve druhém.

- Geertsovo jednobodové vítězství GP nad Viallem příliš nemění celkový obraz, protože Vialle drží 73bodový náskok před Geertsem směřujícím do posledních dvou zastávek.

- 20letý Vialle prozradil: "Byl to vlastně docela dobrý den pro šampionát. Byl jsem opravdu naštvaný na sebe kvůli havárii ve druhém závodě, protože jsem se cítil opravdu dobře, mnohem lépe než v prvním. Havaroval jsem těsně po pitlane. Pro šampionát jsem ztratil jen jeden bod, takže to byl dobrý den a zbývají ještě dva další. “

 

 

 

PR

 

Zdroj a foto RB

 

Neprošlo jazykovými úpravami a redakční  korekturou.

 

Fotky

Další články

Komentáře