Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 31. července 2020 (09:15) Pavel Jelínek

Carbonia Cup vyjede na východ - na Slovakia Ring.

Carbonia cup 2020 čeká brzy další klání. Konkurence  sice, zdá se, nebude tak skvělá, jako byla třeba na úvod na okruhu v Mostě, ale zajímavá konkurence přijede opět......

Připomeňme stručně rozdělení závodních tříd, či kategorií:

A cestovní a GT, tam by byly A8-A9

podle obsahu A1 nejmenší atd

Sériovky jsou B,

C speciály a prototypy

a D formule

- vždycky od nejslabších motorů A1, B1...

 
PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE 40 VOZŮ!
 
Foto z Lausitzringu  2020 viz ZDE.
 
 
 
 
 
 
 
Startovní listina - celkem 82
Skupina A
166
Matěj Chabr
Chabrmotorsport
VW Golf 3
A1
 
*
231
Holger Kiwatt
HMC Wünschendorf
Lada
A1
 
*
86
Nico Dauerer
Dauerer Racing
VW Golf 1
A1
 
*
666
Gustav Niedelský
JMT Racing
Audi A3
A2
  *
300
Aleš Gollner
TypeR.cz Racing
Honda Civic
A2
 
*
529
Pavel Zeman
Zeman Racing team
Mazda RX8
A2  
*
702
Zbyněk Čurda
ZC Racing
BMW
A2
 
 
286
Adam Lengyel
Car Competition Racing
Toyota GT86
A2
 
*
200
Arpad Viszokay
team RCR
BMW
A2
 
 
303
Adam Baczynski
AbGoldRacing
Porsche 944
A3
 
*
388
Tomasz Sacinski
AbGoldRacing
Porsche 944
A3
 
 
141
Dušan Vít
Driving Academy Racing
BMW
A3
 
*
352
Walter Forster
Forster Motorsport
BMW
A3
 
 
396
Tomáš Zabloudil
Devils Garage
BMW
A4
  *
109
Josef Liška
Driving Academy Racing
BMW
A4
 
*
205
MiVi
HTRT
BMW M3 GTR
A4
 
*
36
Josef Dauerer
Dauerer Racing
VW Scirocco
A7
 
*
411
Mario Drexler
Melmuka Racing
Lotus A8
 
*
464
Maciej Walenda
LAVA Racing
Porsche GT4 Clubsport
A9
 
*
606
Georg Karner
MSR
Porsche GT3 cup
A9
 
 
521
Oliver Michael
team Michael
Porsche GT3
A9
 
 
 
 
Skupina B
   
502
Ivo Štajdl
Chabrmotorsport
Alfa Romeo
B2
 
 
723
Libor Šajner
.....
Toyota GT86
B2
 
 
156
Lukáš Liebzeit
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 
*
777
Tomáš Beneš
Elba Racing
Alfa Romeo
B3
 
*
40
Martin Hanzl
PPP
Alfa Romeo
B3
 
 
514
Mian Zubatý
Pozdní sběr
Ford Fiesta
B3
 
*
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW
B3
 
*
677
Petr Kameník
team Kameník Petr
Renault Megane
B4
 
*
711
Radek Zimmer
Spirit711
Lotus Exige S
B4
 
*
787
Tomáš Honc
TypeR.cz Racing
Civic TypeR
B4
 
*
456
Luboš Nebřenský
STAVRECO
AMG GTS
B5
 
 
651
Miloš Pavlanský
Arez Slovakia
BMW M4
B5
 
 
652
Štefan Cehula
Autocentrum Cehula
BMW M2
B5
 
 
653
Peter Čižmárik
Profituning
Porsche 991 GTS
B5
 
 
786
Ondřej Frič
CADERO Tuning
Toyota GT86
B5
 
*
503
Luboš Sázava
PGRace Czech  Motorsport
Porsche
B5
 
*
   
   
Abarth cup
   
1.
   
695 Gabriel Steiner
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
500
Ondrej Szilágyi ml.
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
524
Ondrej Szilágyi
Abarth Cup
Abarth B6
 
 
2.
   
645
Martin Paškan
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
585
Pavel Marton
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
650
Rado Obrtal
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
665
Pavol Ďurkové
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
512
Zuzana Šteffeková
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
3.
   
599
Mária Szilágyiová
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
565
Peter Straka
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
655
Vladimír Tanečka
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
699
Martin Prič
Abarth Cup
Abarth
B6
 
 
513
Rastislav Merga
Abarth Cup
Abarth B6
 
 
 
 
Skupina C
803
Friedrich Franz
FF team
Revolution
C1
 
*
58
Markus Hofer
TIBS Racing
Performer
C1
  *
3
Markus Ameseder
Racing team ZKW
Performer
C1
 
 
41
Felix Neidhart
Swiss Racing team
Performer
C1
   
211
Simon Neidhart
Swiss Racing team
Performer
C1
   
812
Michal Paclík
M-System Racing
Norma M20FC
C2
 
*
973
Martin Kalvas
Janík Motorsport
Norma  M20FC
C2
 
*
923
Rudolf Schöflinger
RM Racing
Radical
C2
 
*
876 
Jakub Kirchner
IVT                
Caterham         
C3
  *
900
Ondřej Hejduk
The GripFather
Caterham
C3
 
*
800
Marek Bláha
IVT
Caterham
C3
 
*
971
Tomáš Frank
White Lives Matter
Caterham
C3
 
 
888
Mates Vítek
HTRT
Caterham
C3
 
 
927
Simone Aglietti
Lucky Bastard
Caterham
C3
 
*
935
Marek Svačinka
GEROtop
Caterham
C3  
 
810
Jurgen Kapeller
TIBS Racing
Caterham
C3
   
899
Martin Křeček
Cutlass Racing
Caterham
C4
 
*
898
Jakub Křeček
Cutlass Racing
Caterham
C4
 
*
972
Milan Haboň
Janík Motorsport
KTM X-BOW R
C5
 
*
 
 
Skupina D
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Gloria C8F
D1
 
*
Hartmut Heidicke
Motorsportservice Heidicke
Estonia 21-1
D2
 
*
24
Igor Lešinský
ASK Havířov
VD RF 01
D2
 
*
21
Detlef Schulze
DSD Racing
Estonia 21
D2
 
 
42
Frank Thalmann
Jacky Racing
Estonia 25
D3
 
 
87
Ingo Weiss
Renault team Gorden
Renault Tatuus
D3
 
 
13
Tomáš Pavel
Classic Racing
Renault
D4
 
*
2
Tomáš Chabr
Chabrmotorsport Renault
D4
 
 
23
Szymon Urbaniak
Hoffmann Racing
F3 Dallara
D4
 
 
28
Gunter Schönfeld
HKC Academy
Renault
D4
 
 
9
Václav Laušman
SAPE Motorsport
Renault
D4
 
 
70
Lubomír Světinský
Motorsport Světinský
Dallara GP2
D5
 
 
57
Jan Matyáš
JMT Racing
F4 Tatuus
D5
 
 
 
 
 
 
 
           Zdroj : carb.
 
ilustrační foto -  Carb 2013

Fotky

Další články

Komentáře