Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 18. září 2020 (09:15) Pavel Jelínek

Carlos Tavares odstartuje 24 Hodin Le Mans s Peugeotem 908 .

Carlos Tavares odstartuje 24 Hodin Le Mans za volantem Peugeotu 908

Letošní závod 24 Hodin Le Mans bude svědkem okamžiku, který se zapíše do historie značky Peugeot. Divize Peugeot Sport zde odhalí svou novou identitu, ikonického lva obřích rozměrů a hlavně klíčové aspekty návratu značky Peugeot do vytrvalostních závodů.


 

Při této příležitosti Peugeot připomene svou historii a zásadní okamžiky, které jsou s tímto legendárním okruhem v Le Mans spojeny.

V sobotu 19. září ve 13 :05 hod se jeden vůz Peugeot 908 vydá na trať, aby absolvoval jedno kolo. Za volantem závodního speciálu bude předseda představenstva skupiny PSA, Carlos Tavares. Touto jízdou vyjádří poděkování všem divákům, příznivcům motoristického sportu, ale také dobrovolníkům, organizátorům a týmům, díky kterým se 88. ročník 24 Hodin Le Mans může uskutečnit. Následně, ve 14 :30 hod, Carlos Tavares letošní závod oficiálně odstartuje.

V pátek 18. září ve 14:00 bude na okruhu v Le Mans také ředitel značky Peugeot, Jean-Philippe IMPARATO, aby zde představil hlavní aspekty účasti značky Peugeot ve Světovém vytrvalostním mistrovství sportovních vozů (WEC – World Endurance Championship) v roce 2022 v úzké spolupráci se společností Total.

 

Sledujte oznámení online na kanálu PEUGEOT Youtube ZDE: 


 

 

 

 

 

 

 

 

Peugeot

Značka Peugeot vstupuje do éry přechodu na nové zdroje energií s nadšením, vědoma si své síly z hlediska technologií a elektrifikace. Stimulující řízení na vysoké úrovni, elegantní design, nekompromisní kvalita – to vše jsou vlastnosti ztělesňující závazek značky vůči zákazníkům, které přispívají k emocím, jež každý vůz Peugeot probouzí.

Značka Peugeot je s 10 000 prodejními místy zastoupená ve více než 160 zemích světa, v roce 2019 prodala téměř 1 500 000 vozů. Peugeot v sobě spojuje hledání dokonalosti, perfektní vzhled a intenzivní emoce a usiluje o to, být špičkovou globální značkou.

 

 

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře