Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 2. září 2020 (10:53) Pavel Jelínek

Český tým úspěšný v MS supersportů ve španělském Aragonu.

Český tým v TOP10 WorldSSP 2020
 
O uplynulém víkendu se jely závody mistrovství světa supersportů ve španělském Aragonu a českému týmu WRP Wepol Racing s britským závodníkem Danny Webbem v sedle Yamahy R6 se víkend opravdu vydařil.
 
Britský závodník ve službách českého týmu celý víkend výsledky naznačoval, že by konečně mohl v závodě bojovat o umístění v první desítce. V sobotním i nedělním závodě pak vybojoval deváté místo a navíc vždy ve skupině, která jela o ještě lepší příčky. První víkend v Aragonu tým získal cenných 14 bodů do světového šampionátu. Celkově je Danny Webb nyní jedenáctý s minimální bodovou ztrátou na desátého v pořadí.
 
Britský závodník Danny Webb k víkendu říká: V Aragon jsem zažili opravdu dobrý víkend. Udělali jsme pár změn na motorce a v závodech jsem bojoval o šesté a sedmé místo. Je to pozitivní posun, ale máme pár dalších bodů, na kterých musíme příští víkend zapracovat. Moc se těším, až budu v pátek znovu na závodní dráze. Děkuji týmu, že mám kolem sebe stále dobrou partu. Manažer týmu James Toseland shrnul první závodní víkend v Aragonu: Skvělý víkend v Aragonu!
 
 
 
 
 
Podařilo se nám dosáhnout prvního umístění v TOP10 na úrovni mistrovství světa. A ne jen jednoho. Minulý víkend jsme získali dvě devátá místa, což je skvělý výsledek jak pro Dannyho, tak celý tým. Udělali jsme nějaké změny v týmu a mnoho změn na motorce. To dodalo Dannymu více sebevědomí pro závodění na úplné hraně, které je na této úrovni nutné pro další posun kupředu.
 
Těšíme se na další víkend, protože budeme závodit na stejné trati. Věříme, že můžeme udělat další krok kupředu s nově nalezenou sebedůvěrou Dannyho a týmu.
 
 
 
 
 
 
foto týmu
 
PR

Fotky

Další články

Komentáře