Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 27. dubna 2020 (09:47) Pavel Jelínek

Chcete jezdit jako závodníci nebo kaskadéři ?

O KURZU
Dostaňte se v jízdě po zadním na další úroveň. Pro absolventy základní motoškoly po zadním jsme připravili pokročilý kurz. Na tuhle dvoudenní jízdu vyplněnou intenzivním tréninkem nezapomenete! Dostaňte se i vy na level PRO.

Teď je ten správný čas dostat do sebe kompletní základy stunt ridingu!

Standardní kurz vás naučil pracovat lépe s motorkou a zvládli jste základy jízdy po zadním? Skvělá práce! Každopádně vždy se můžete posunout ještě dál, tak proč se do toho pořádně neopřít.

Tréninkové motorky vám půjčíme. Pokud si to chcete zkusit na vlastní, můžete, ale jinak k účasti kromě odhodlání nepotřebujete nic dalšího.

Jenom prosím nezapomeňte, že pro účast v tomto navazujícím kurzu musíte nejprve absolvovat základní motoškolu po zadním.

CO SE NAUČÍTE
Připravili jsme pro vás komplexní výukový balíček, na základě kterého se díky intenzivnímu dvoudennímu snažení zlepšíte v jízdě po zadním a zároveň se naučíte základům stunt ridingu.

Zlepšíte se v jízdě po zadním
Na základním kurzu jste pochytali základy, teď je čas na větší divočinu. Naučte se jezdit po zadním i na těžké silné motorce a zdokonalte svoji techniku.

Kromě výukových strojů pro vás máme nachystaný i speciální výcvikový trenažér, díky kterému můžete poznatky vstřebat zase trochu jiným způsobem.

Gumování a burn out
Se základy stunt ridingu to myslíme vážně! Pojďte se pořádně pustit do pneumatik, tohle bude extrémně zábavná část výuky.

Nové obutí na našich strojích máte v ceně kurzu.

Trénink jízdy po předním kole
Proč se učit jezdit jenom po zadním? Po předním je to taky silně návykové!

Zároveň je to skvělá příležitost, jak vybrousit cit pro použití přední brzdy. Zdokonalíte se v technice jejího dávkování, což se vám může hodit v běžném provozu na silnici a dokonce vám v krizové situaci zachránit život.

Další prvky stunt ridingu jako sportu
Učte se od nejpovolanějších. Partička kolem Adama ‚Special‘ Peschela má ke stunt ridingu hodně co říct.

Co byste řekli třeba na techniku jízdy po zadním vestoje nebo na brzděná kolečka bez držení? Je to dostatečná šílenost? Další skvělá zkušenost zaručena.

 

Ovládání motorky v extrémní situaci
Nikdy nevíte, kdy se vám návyk ustát extrémní situaci bude hodit!

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY
Pokud jste rozhodnutí a vybíráte vhodný termín pro účast, gratulujeme. Tohle bude pořádná jízda!

13. 5. - 14. 5. 2020
Tento termín je volný
9 890 Kč


Darujte svým blízkým motorkářům zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Kurz motoškoly po zadním je kombinací adrenalinového, zábavného a smysluplného dárku.

Více a zdroj.

 

 

 

Další články

Komentáře