Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 21. prosince 2019 (18:52) Karel Lacina

Chris Parrish pojede o titul v americkém Twin Cupu.

Společnost Barner Bros z Pittsburgu společně s týmem AP MotoArts nasadí v Twin Cupu 2020 v rámci amerického šampionátu Moto America Chrise Parrishe, šampiona Twins z roku 2018, který pojede kompletní sezonu 2020 na zcela přepracovaném stroji Yamaha MT 07. Na motocyklu, který vznikl komplet v dílnách AP MotoArts, má jediný cíl, získat zpět svůj titul.

" Poznat Chrise Parrishe a vidět ho, jak vystupuje na trati i mimo ni , byl jeden z vrcholů roku 2019" - říká Paul W. Jensen, majitel firmy JenSpeed Motorsport, jednoho z hlavních partnerů AP MotoArts, a pokračuje - " je to klasický jezdec staré školy, který jezdí  ve stopách Garyho Nixona, Gene Romera a Davida Aldany.

Dokáže jezdit na jakémkoliv stroji a z jeho stylu je jasné, že chce závodit. Jsme velice hrdi, že můžeme podporovat tak velkého bojovníka v našem oblíbeném sportu".

 


Parrish také dodal: " Jsem velmi rád, že mohu spolupracovat s Andym Palmerem a AP MotoArts a s chlapci z Barner Bros ve snaze znovu získat titul Twins Cupu 2020. Andy a já jsme již spolupracovali při posledních dvou závodech v roce 2019 , z čehož vyplynulo vítězství v posledním dějství na Barber Motorsport Parku.

Data, která jsme během tak krátké doby shromáždili , nám poskytnou lepší představu, kde začít až v únoru zahájíme testování. Andy ví , jak postavit raketu na kolech, a já zase vím , jak takovou raketu udělat více sexy. Věřím, že na tuto kombinaci bude radost pohledět".
 

Zdroj: Faceb

Další články