Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 13. února 2016 (12:36) Pavel Jelínek

Chvályhodná novinka : bezplatná asistenční pomoc na D1 mezi Prahou a Brnem spuštěna !!!

Ředitelství silnic a dálnic nabízí řidičům bezplatnou asistenční pomoc na dálnici D1 mezi Prahou a Brnem
Ředitelství silnic a dálnic zavedlo na dálnici D1 mezi Prahou a Brnem bezplatnou asistenční službu pro řidiče. Asistenční služba je zajišťována pracovníky ŘSD a funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

„Doposud si řidiči kupovali dálniční známku jako zákonem nařízenou vstupenku na dálniční síť ČR, nyní mají v ceně bezplatnou asistenční pomoc přímo na dálnici“, konstatuje generální ředitel ŘSD Jan Kroupa.

V rámci pomoci řidičům byla dálnice D1 mezi Prahou a Brnem rozdělena na čtyři úseky, pro každý úsek je vyčleněno jedno vozidlo, které je zde přítomno ve dne i v noci. Tento dálniční úsek byl vybrán jako první z důvodu nejvyšších dopravních intenzit z celé české dálniční sítě.

O rozšíření asistenční služby i na další dálniční úseky bude rozhodnuto po vyhodnocení fungování této služby mezi Prahou a Brnem.

 

Řidiči se na asistenční službu mohou obrátit z v případě jakýchkoliv potíží, příjezd vozidla i zásah na místě, kterým bude zajištěna plynulost a bezpečnost provozu, je zcela zdarma. Dojezdový čas je do cca 20 minut.

 
Telefonní číslo bezplatné asistenční služby je 800 280 281.

ŘSD
PR

Další články

Komentáře