Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 6. dubna 2016 (17:35) Rostislav Bajko

Dejte si pořádnýho hambáča na silnici 1/43 u Černé Hory

 

Dnes jsem projížděl silnicí 1/43 (silnice Brno-Svitavy) a právě na této silnici tankuji u čerpací stanice EUROBIT. Odbočka na Krhov. (asi 5 km od Černé Hory směrem na Svitavy)  Mají tam většinou velmi levnou naftu a hlavně je asi i kvalitní, protože moje auto po ní nekucká.

Nicméně, abych se dostal k věci. Při placení jsem si všiml dveří, které vedou do restaurace. Nikdy jsem tam nešel a ani mě to moc nezajímalo. Ovšem nyní mě to nedalo a nakoukl jsem přes kruhové okno ve dveřích a vcelku jsem zůstal chvilku v údivu.

Za dveřmi byla restaurace v barvách a stylu jako v amerických filmech. Krásné červeno-bíle prošívané sedačky a židle, jakoby to bylo právě odmontováno z amerických vozidel. Kovový nábytek, stylové doplňky a šachovnicová podlaha. Vše v této kombinaci bylo úžasné.

A protože byl čas oběda, tak jsem si řekl, proč ne. Zkusím něco jiného než guláš se šesti.

Přivítala mě mladá dívka s úsměvem a poradila s výběrem. Když jsem tam už teda seděl, vykašlal jsem se na americké meníčko a dal jsem si nefalšovaný hamburger s pálivou papričkou, hovězím masem, omáčkou a k tomu v ceně pečené brambory podobné větším hranolkům. Pepsi nesměla chybět.

Za patnáct minut mě mladá dáma obsloužila, popřála dobrou chuť a já se pustil do jídla.

Určitě bych našel jinde i lepší a i za menší penízky, ovšem bylo to přesně to, za co jsem si zaplatil, Flák masa v housce a chutnal velmi obstojně. Od ucha k uchu zasviněn omáčkou a ruce jako bych zpracovával zabíjačku. Americká hudba v ideální hlasitosti, stylově oblečené servírky a všude krásně čisto. Po zápachu z kuchyně ani náznaku.

Na stole omáčky, hořčice a slámky. A dokonce i kapesníčky, které jsou pro tento podnik nutností.

Při placení jsem tam nechal 230 CZK, Za dvě pepsi, velký hambáč z hovězího (200 g) a hranole to není málo, ale určitě to není moc. V hospodě jste schopni toto utratit za dva tři panáky a vůbec se nepozastavíte, že je to drahé.

Doporučuji všem motorkářům a autařům, zkuste jejich jídlo ve stylové restauraci. Tento týden je tuning show v Brně. Tak ti co jedou po této silnici se mohou zastavit. A že Vás bude požehnaně na této silnici, tak o tom nepochybuji. Svitavy, Hradec, Polička, Králíky a jiní.

Však se mrkněte na fotky hambáče. Tiše zírejte a slintejte. 

 

Fotky

Další články

Komentáře