Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 15. června 2020 (15:35) Pavel Jelínek

Do areálu Kempu Pecka se sjeli vyznavači tuzemské značky Škoda.

Jubilující sraz vozů značky Škoda na Pecce

Již po dvacáté připravil Fan Club Škoda Vysoké Mýto a Hradec Králové sraz vozů Škoda v krásném areálu Kempu Pecka. Přestože byly velké obavy, zda se sraz díky vládním opatřením vůbec uskuteční, vše dobře dopadlo a v sobotu 13. června se sjelo v dopoledních hodinách více jak osmdesát historických vozů Škoda nejrůznějších typů.

I díky příjezdu dalších veteránů nezávisle na tomto setkání převládaly staré Felicie a stále více oblíbená „erka“. Nechyběly ani Octávie, Spartaky, vozy řad Š 1000 MB – 110 i novější 105 – 130.

Zájemci se mohli zúčastnil jízdy zručnosti, obohacené o poznávání předmětů schovaných v sáčku a výměny kola. Exhibici se závodním vozem předvedl jako „dárek“ k jubileu špičkový závodník Petr Šimurda. Byly připraveny i soutěže pro děti. Po obědě následovala tradiční spanilá jízda na trase Pecka – Bělá u Pecky – Lázně Bělohrad – Tetín – Vřesník – Pecka. Sraz byl oficiálně zakončen vyhlášením nejšikovnějších řidičů a řidiček, nejstarších a nejhezčích vozů.

Jubijejní dvacátý sraz se, podpořený příjemným letním počasím, vydařil. Poděkování za povedenou akci patří jak pořadatelům z Fan Clubu Škoda, tak i Kempu Pecka za skvělé zázemí.

 

 

 

 

Pavel Vydra

Fotky

Další články

Komentáře