Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 4. července 2020 (08:04) Pavel Jelínek

Dvojčata Aliyyah a Yasmeen Koloc oslavila šestnácté narozeniny.

HAPPY BIRTHDAY, GIRLS!

Sestry Aliyyah a Yasmeen Koloc slavila 1. července 2020 šestnácté narozeniny, mezi početným polem gratulantů pochopitelně nechyběli ani členové týmu Buggyra Racing.

Majitel týmu a otec dvojčat v jedné osobě Martin Koloc má jasno v tom, že štěstí jeho rychlých dospívajících ratolestí spočívá v konání, které oběma dívkám přináší maximální míru uspokojení. „I když jsem pochopitelně zaujatý, nevím o nikom, kdo by toho v tak krátkém čase dokázal v motoristickém sportu tolik, co Aliyyah,“ uvedl na adresu dcery, která před týdnem překonala ještě jako patnáctiletá dvě světová rychlostní maxima v jízdě závodním tahačem.

„Yasmeen se bude v nejbližší době věnovat Formuli 4 a závodům série Clio Cup. Na konci sezóny ji čeká testování tahače. Oběma dcerám přeji, aby mi nadále dělaly radost.“

 

„Byl jsem v Dubaji u jejich narození. Musím přiznat, že kdyby mi v té době někdo řekl, že v šestnácti letech budou obě součástí týmu, ve kterém působím, měl bych ho za blázna. Viděl jsem je jako modelky. Takže, holky, všechno nejlepší a dělejte tatínkovi, potažmo celému týmu radost,“ vzkázal manažer Jan Kalivoda.

 

 

„Marně jsem se snažil dobrat v paměti k tomu, co jsem dělal ve svých šestnácti letech. Každopádně, určitě jsem nedržel dvě rychlostní světová maxima a neproháněl se na okruhu ve formuli. Nevím, co originálního vymyslet, takže navážu na Martina a Honzu. Holky, mějte se moc fajn a dělejte nám radost. Čím větší, tím lépe,“ přeje David Vršecký.  

 

S gratulací přispěchali rovněž Adam Lacko a Téo Calvet. „Holkám přeji hodně štěstí, zdraví a budu velmi rád jakkoli nápomocen jejich dalšímu závodnickému růstu. Obě mají velký potenciál a obdivuji je za to, jak těžkou cestu si vybraly,“ konstatoval mistr Evropy z roku 2017.

„Aliyyah a Yasmeen, ještě si to hezky užijte, protože v okamžiku, kdy začnete závodit na plný úvazek, končí sranda. Ještě si k tomu něco řekneme u nás na testování,“ vzkázal z Francie se smíchem Téo Calvet.

 

 

 

 

PR

Petr Bošnakov

Buggyra

Další články

Komentáře