Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 8. července 2020 (10:18) Pavel Jelínek

Filip Salač před blížícím se startem MotoGP 2020.

Po pauze kvůli pandemii koronaviru se začne konečně závodit  již o tomto víkendu na španělském okruhu v Jerezu, kde by neměl chybět ani jediný český zástupce v MS a to ve třídě Moto3, mladík Filip Salač ( 18). 

Hned pětkrát se, jak známo, má závodit o dvou víkendech po sobě na stejném okruhu.   "Je to pro mě nová zkušenost, ještě nikdy jsem to takhle nejel, ale počítám, že to bude plus. Druhý týden se budou jezdit rekordy a závody budou určitě zajímavé," komentoval letošní vynucenou organizační novinku Filip.

 

 


Hned po Jerezu  se pak pojede domácí Brno, kde jezdec v minulých dnech i trénoval, tentokrát ovšem bez tradiční divácké atmosféry. "Na to se moc těším. Jen to vypadá, že to bude bez fanoušků, což je pro mě velká rána. Sice lidi na tribunách při závodě moc nevnímám, ale přece jen, když jsou tam fanoušci, je hned jiná atmosféra. Bude to jako při testování," dodává ještě mladý našinec.

A mimochodem. Dnes a zítra v Brně testuje tým KTM.

Viz také : ( i s novým kalendářem 2020):

Španělský Jerez je v očekávání dvou závodů Moto GP.

 

 

 

 

 

 

 

foto týmu

Fotky

Další články

Komentáře