Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 22. října 2015 (08:12) Rostislav Bajko

Harley-Davidson VRSCF

Harley - Davidson VRSCF  V-Road Muscle

Představujeme další mašinu, kterou nám zapůjčili v prodejně MTT v Brně. Se spolumajitelem Ivošem jsme se bavili znovu o mašinách a této jsme se dověděli zajímavé informace.  Takže mrkněte. A pokud chcete, k dnešnímu dni je u nich v nabídce.

Tato mašina je koupena nová v ČR v plné náloži. Vše co bylo možné do toho koupit, tak tam je koupeno. Vše je zakoupeno pouze originál Harley. Jakákoliv blbost, šroubků, krytek, vše harley. Příplatkové sedadlo, světla, nosič, blinkry v zrcátkách, prostě je to nářez.

Tento majitel do toho vytekl obrovské peníze. Na mašině je navigace a dokonce i antiradar. Například kožené brašny. Nejsou to žádné textilní napodobeniny, ale super kvalita. 

Mašina je v originál stavu od výjezdu z prodejny H-D. Je nepadená, neodřená. Servis pouze v Hradci v H-D. Na zvuk jsou tam laďáky, originál jsou samozřejmě k motorce. Neskutečný zvuk. Jak to nastartujete, je to totální masakr. 

Jede to jako z praku a na tu váhu neuvěřitelný vlastnosti. Oproti ostatních H-D je to trochu jinde,. Má to obrovskou papuču, ale i přes ni se s tím krásně jezdí.  Určitě to není tak, že bych musel v horských oblastech projíždět zatáčku na dvakrát. 

 

Cena nového Haryka byla kolem 550.000 kč plus cena doplňků kolem 250.000 kč. Na tyto doplňky jsou samozřejmě i doklady a je možné si vše prohlédnout. 
Nyní se tato mašina po šesti letech prodává za 360.000 kč.  Na závěr bych řekl, že pán byl srdcař. Po každé vyjížďce okamžitě opucovat, vyleštit. 

Tato mašina je jedna z nej 80 kousků, co v naší prodejně MTT - Brno  můžeme nyní nabídnout.   

Technické parametry

Typ: choppery Obsah válců: 1250 Výkon motoru: 89
Barva: černá Koupeno v: ČR V provozu od: 2009
STK do: 2017 Motocykl je: pouzity Havarovaný: ne
Stav: vyborny Najeto: 28622 Počet majitelů: 1
Přední pneu: --- Zadní pneu: --- Poškození: ---
Český TP: ano Servisní knížka: ano Možný úvěr: ano

Fotky

Další články