Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 10. března 2020 (21:42) Pavel Jelínek

Hned přes 100 customů v premiérové brněnské soutěži!

Poprvé přes 100 customů v soutěži

Přestože má na Motosalonu soutěž přestaveb premiéru, podařilo se jí dosáhnout skvělého rozjezdu ve srovnání s podobnými akcemi ve světě. Na start se dostavilo 102 soutěžních přestaveb, tedy originálních upravených motocyklů, tzv. customů.

Czech Custom Grand Prix hostí naprosté novinky

Na expozici přestaveb v pavilonu F je neustále plno, kolem jednotlivých motorek se tvoří hloučky, návštěvníky Czech Custom Grand Prix doslova přitahuje jako magnet. „Mít přes 100 motorek v soutěži se povedlo v České republice historicky jen jednou, jsme z toho mile překvapeni,“ pochvaluje si pořadatel Ondřej Hrůza. Přiznává také, že na poslední chvíli akceptovali ještě několik přihlášek opozdilců, kteří své kousky dokončovali těsně před výstavou.

 

Kromě 102 soutěžních exponátů je k vidění ještě více customů, které však kritérium soutěže nestihli splnit, ale i tak jsou pro diváky inspirací. „Většina motorek stavitelů je tu nová, jsou tedy k vidění v Brně poprvé. Jsou to nádherné kusy,“ říká Ondřej Hrůza. Přestavby se prezentují v deseti kategoriích, pořadatelům se podařilo naplnit samostatnou soutěžní sekci skútrů a mopedů.

 „V této kategorii jsme si říkali, že bude dobré, když se přihlásí 5 až 6 přestaveb a máme jich 13, což je opravdu super,“ usmívá se pořadatel. K úrovni soutěže se pochvalně vyjadřují i organizátoři světových soutěží z AMD, kteří přijeli z Holandska a Anglie. Nechme se tedy překvapit, které přestavby budou patřit mezi ty vítězné.

 

 

PR

Zdroj BVV

Fotky

Další články

Komentáře