Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 5. května 2015 (23:09) Pavel Jelínek

Hoškovice u Mnichova Hradiště uvidí a uslyší ty nejrychlejší !

9. a 10. května Hoškovice u Mnichova Hradiště – víkend plný adrenalinu !!!!
Chtěla bych vás pozvat na letiště do Hoškovic u Mnichova Hradiště , kde se ve dnech 9. – 10. května uskuteční ojedinělá adrenalinová sportovní událost – mezinárodní závod těch nejrychlejších motocyklů – dragsterů,
které disponují výkonem až 400 koní, ¼ mílovou vzdálenost zvládnou za 8s s konečnou rychlostí kolem 300 km/h. Jejich zrychlení z 0 na 100 km/h je za 1,5s !!!!

Celý víkend bude patřit mezinárodnímu závodu dragsterů - závodu Czech Drag Serie – Mezinárodní mistrovství ČR dragsterů a závodu velkoobjemových dvouválcových speciálů – závodu Evropské  Super Twin Top Gas Serie.  Přihlášeny jsou závodní týmy nejen z Česka, ale také ze Slovenska, Německa, Holandska, Dánska a Belgie.

V sobotu začíná program od 12.00 hod. kvalifikačními jízdami všech tříd, včetně závodu pro amatéry.  Závodit se bude až do cca 18 hod. Ve stánku Harley Davidson bude možné zapůjčit si motocykl a vyzkoušet si svou demo jízdu na tomto stroji.

V neděli začíná program v 10.00 hod. Na programu je hlavní vyřazovací závod Czech Drag Serie a Super Twin Top Gas Serie, závod tříd pro příchozí Public Bikes, závod rychlých aut - Public Cars, samostatný závod pro dámy na motocyklech,  Harley Davidson Cup a Ducati Diavelo Cup.

V polední pauze představí svou show motocykloví kaskadéři. Závod bude zakončen slavnostním vyhlášením vítězů v cca 17 hod.
 
Informace o tomto dvoudenním mezinárodním závodě dragsterů - program, startovní listinu, info o závodě pro amatéry Public a další najdete na www.dragster.cz  a také na Facebooku Czech Drag Serie !!!


Yvona Kneblová
hlavní pořadatel závodu
 

Fotky

Další články