Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 24. října 2019 (20:18) Pavel Jelínek

Houslový virtuos nyní jezdí s DS 7 CROSSBACK.

ZNAČKA DS A JAROSLAV SVĚCENÝ POKRAČUJÍ VE SPOLUPRÁCI

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený si v říjnu převzal klíčky od zbrusu nového modelu kompaktního prémiového SUV, DS 7 CROSSBACK.

Jaroslav je vášnivým řidičem a ročně najezdí kolem 70 000 km.

Jaroslav Svěcený – proslulý houslový virtuos, skladatel, popularizátor houslové hry, uznávaný znalec historie a stavby houslí, nositel Zlaté plakety prezidenta republiky je spokojeným uživatelem DS 7 CROSSBACK.

 

Nyní ho potkáme v elegantním perleťově bílém DS 7 CROSSBACK s motorem 2.0 BlueHDi o výkonu 180k, s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

 

V autě je pro mne nejdůležitější absolutní komfort, protože opravdu najezdím spoustu kilometrů. A tím mám na mysli nejen komfort jízdní, ale třeba i akustický. Mám rád ticho i kvalitní poslech hudby. S DS 7 si v tomto směru skvěle rozumíme. Navíc jsem umělec, který se nebojí nových cest v hudbě a stejně tak mi neotřelý přístup a avantgardní styl vyhovuje i v prostředí, kterým se obklopuji a to je i moje auto, hlavně v interiéru si to opravdu užívám.

Trávím v autě denně několik hodin. Myslím si, že jsem dobrý řidič, jezdím bez nehod, ale rád využívám i technologie, které život ve voze usnadňují. Zvykl jsem si velmi rychle na DS Connected Pilot, což je vlastně takový skoro autopilot, který se hodí do zácpy ve městě i na jízdu po dálnici a auto vede bezpečně po silnici, přibržďuje, zrychluje a drží ho v pruhu.

A nově mohu teď využívat třeba i DS Park Pilot, který sám najde vhodné parkovací místo a auto bezpečně zaparkuje. To je už skoro sci-fi!“ říká Jaroslav Svěcený.

Jeho vůz je vybaven tak, aby i na dlouhých cestách poskytoval maximum pohodlí, což umí perfektně díky systému odpružení DS Active Scan Suspension nebo nočnímu vidění DS Night Vision. Interiér ve stylu Opera, s černým čalouněním v kůži Nappa a prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a ventilovanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo hliníkové disky na 20-ti palcových kolech dotvářejí jedinečný charakter vozu a zpříjemňují jízdní zážitky. A nesmí chybět, stejně jako u předchozího vozu, špičkový Hi-Fi systém FOCAL Electra se 14 reproduktory.

 

 

O DS AUTOMOBILES

Ambicí značky DS Automobiles, která vznikla v roce 2015 a opírá se o avantgardní duch a výjimečné dědictví vozu DS 19 z roku 1955, je ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví. Značka DS Automobiles je prémiovou značkou skupiny PSA.

Druhá generace modelů DS, která je určena pro zákazníky usilující o vyjádření své osobnosti i prostřednictvím vozů, které v sobě spojují eleganci a špičkové technologie. Vozy SUV DS 7 CROSSBACK a DS 3 CROSSBACK jsou prvními zástupci řady značky DS, kterou bude tvořit celkem šest modelů a všechny budou v nabídce i ve verzi s elektromotorem s označením E-Tense.

Pro své náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles také program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, l’expérience DS“ pro jedinečný zážitek z kontaktu se značkou DS.

Značka DS, která je přítomna v 32 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou na začátku roku 2019 tvoří po celém světě 400 showroomů DS Stores a DS Salons Plus.

Všechny novinky o DS France sledujte na www.DSautomobiles.fr @ DS_France

a o DS na mezinárodní úrovni na www.DSautomobiles.com    @DS_Official

 

 

PR

Další články

Komentáře