Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 10. ledna 2020 (10:24) Pavel Jelínek

Ikona slušného chování natočila nový pořad o etiketě - na Dakaru.

Ladislav Špaček natočil Dakarskou etiketu

Praha, 8. ledna 2020 – Ikona slušného chování Ladislav Špaček natočil nový pořad o etiketě. Tentokrát se ale jedná o etiketu pro dakarské závodníky a fanoušky. Mini série popisující, jak se chovat během nejnáročnějšího vytrvalostního závodu světa, vznikla pod taktovkou kreativní divize agentury Socialsharks.

Na sítích Big Shock! je ke zhlédnutí první epizoda s názvem "Oslovování". Celkově bude 6 epizod, každá zaměřená na jiné téma, související s etiketou v průběhu dakarských závodů. Samozřejmě jsou všechny díly brány s nadsázkou a humorem. Člověk se nedočká rad, jak si správně zavázat kravatu, ale zase si doplní slovní zásobu o pár nových výrazů, kterými se častují závodníci Rallye Dakar mezi sebou.

 

 

"Celý koncept Dakarské etikety Ladislava Špačka je dělaný jemu na míru. Nezalekl se naší nabídky na spolupráci a přinesl do naší Dakarské etikety svůj nepostradatelný šarm a grácii. Zatím máme skvělé reakce od fanoušků Big Shocku! i Rallye Dakar a věříme, že nadšení bude narůstat s každým dalším vydaným dílem.

V komunitě příznivců Rallye Dakar jsou Martin Macík a Honza Brabec známí šampioni, my jsme je chtěli zapojit do konceptu, který věříme, že bude atraktivní i pro lidi, kteří se o závodění zajímají jen povrchově. říká Daniel Krásný, kreativní ředitel Socialsharks.

 

 

 

PR

 

Fotky

Další články

Komentáře