Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 13. června 2015 (00:09) Pavel Jelínek

Jaroslav Valtr má za sebou úspěšnou misi v Dubaji

Rozkaz zněl jasně!
Nový přírůstek týmu Buggyra Jaroslav Valtr má za sebou úspěšnou misi v Dubaji a těší se na to, kterak si budou krýt s Martinem Kolomým záda. 
V Dubaji se podle zkušeného jezdce opět v praxi potvrdilo, že člověk se učí v každém věku
.

"Měli jsme v poušti instruktora, který nám vysvětlil a předvedl snad každý nájezd duny. Naučili jsme se toho spoustu, teď to jenom prodat," zhodnotil Jaroslav Valtr pouštní kemp.

Co se nového angažná týče, doufá trojnásobný účastník Rallye Dakar v podstatně lepší výsledek, než tomu bylo v jeho posledním působišti. "K Buggyře jsem šel proto, že tam mají všichni tah na branku. Rozkaz zněl jasně, máme zajet s Martinem co nejlepší výsledek," říká s tím, že jeho jezdecký naturel není rozhodně o čekání na postupné odpadávání konkurence a následovném umístění na patnáctém místě.

"Jak to Martin Koloc odhadl správně na posledním Dakaru, šanci uspět má pouze tým s několika vyrovnanými jezdci. S Martinem máme jasno v tom, že si budeme krýt záda."

V průběhu roku chystá Jaroslav Valtr s Buggyrou jeden závod z katagorie baja a podnik v Maroku složený z pěti etap. Příští víkend pojede off road maraton v Dobřanech u Plzně. "Ale nečekejte žádnou divočinu. Bude to takový rodinný závod s dětmi," říká se smíchem.

Buggyra

Fotky

Další články