Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sobota, 17. října 2015 (23:41) Pavel Jelínek

Jedinečná možnost pro české OFFROAĎAČKY - pojeď závodit do exotické Malaysie !!!

SHEMUD 2015!!! 
URGENT PRO SLEČNY A DÁMY OFFROAĎAČKY!!!
Náš časopis OffROAD 4x4magazín získal sice na poslední chvíli, ale o to zajímavější, exkluzívnější a jedinečnou možnost, vyslat do exotické Malaysie český off-road tým, který bude reprezentovat náš magazín a naší malou krásnou Českou republiku! Jedinou podmínkou je, že musíte být žena! 
Závod začíná za necelý měsíc a pro tuto vyvolenou ženu či dvojčlenný ženský tým jsou připraveny: letenky, hotely a závodní auto!!! Máte zájem se zúčastnit??? Již za necelý měsíc!!! 


Máte na to? Máte zkušenosti z jízdy v terénu? Myslíte si, že jste sportovně nadaná a že zvládnete drsné "chlapácké" dobrodružství? Snila jste o tom??? Tak teď máte šanci, chopte se jí a nepusťte! 
Nehledejte důvody, proč by vaše účast nemohla být reálná, hledejte možnosti jak nás přesvědčit, že vyhrát musíte právě vy! 

Napište nám proč právě vy byste měla být jednou ze členek vůbec prvního českého týmu! My 10 nejlepších z vás pozveme na praktický test a dvě uchazečky pošleme do Malaysie!!! 


Pište na našem FB profilu: Offroad4x4magazin
Mila Janacek 
PS: psát můžete i na redakci MotorMIXu a my nabídky předáme

 

PR

ilustrační foto

Další články

Oblíbené fotogalerie