Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 15. ledna 2019 (12:14) Pavel Jelínek

Jezdci Klymčiw Racing se s nejnáročnější etapou vypořádali dobře a dorazili do jejího cíle.

Ondřej Klymčiw: "Etapa byla těžká, ale všichni dojeli"

Rallye Dakar v pondělí 14. ledna pokračovala již sedmou etapou. Organizátor sliboval, že půjde o nejtěžší etapu letošní soutěže. To potvrdili i jezdci týmu Klymčiw Racing, kteří nadále pokračují v závodě.

Jednačtyřicátý ročník rallye Dakar má za sebou sedm etap z celkových deseti. Podle počátečních předpokladů měla být sedmá etapa nejtěžší tohoto roku, ale všichni jezdci týmu Klymčiw Racing se s ní vypořádali dobře a dorazili do cíle. Více k tomu pověděl manažer týmu Ondřej Klymčiw.

"Během sedmé etapy se nakonec neudálo nic zvláštního. Nikdo nic nerozbil a všichni dojeli. Trať byla těžká, hodně fesh feshe a měkkého písku, ale nakonec prý byla lepší, než ta předchozí."

Tím že se jelo v okolí města San Juan De Marcona a doprovody se nemusely nikam přesouvat, využili ostatní členové týmu chvíli volna a vyrazili do města. "Se zbytkem týmu jsme byli na obědě ve městě a byl to úplně úžasný oběd. Vůbec nechápu, který blázen tu závodí a raději nechodí do restaurace jako my," pověděl se smíchem Ondra. Kromě dobrého oběda se opět věnovali dalšímu natáčení na trati. "Byli jsme také natáčet na trati a to se nám moc líbilo, více můžete vidět i ve videu z tohoto dne."

 

Během osmé etapy se závodníci přesouvají z města San Juan De Marcona do Pisca, takže se musí sbalit i doprovodná vozidla. "Dnes nás čeká balení a přejezd do Pisca. Trasa ale už není tak dlouhá. Pro kamion tak na čtyři hodiny, takže to bude v pohodě. Teď se pojede San Juan Pisco, poté Pisco - Pisco a poslední už Pisco a Lima. Už toho moc nezbývá, tak doufám, že to všichni dotáhnou do konce," řekl na závěr Ondřej Klymčiw.

Video: OK Dakar 2019 / Divočina na trati (Den 15, Etapa 07)

https://www.youtube.com/watch?v=x-o91HZX8nY

Výsledky 7. etapy z pohledu našeho týmu:

  • 36. místo - #71 Garrett Poucher (+1:09:00)

  • 54. místo - #59 Petr Vlček (+02:07:38)

  • 86. místo - #57 Gabriela Novotná (+04:29:57)

Celkové výsledky průběžného pořadí z pohledu našeho týmu:

  • 45. místo - #71 Garrett Poucher (+10:25:10 / penalizace 29:00)

  • 60. místo - #59 Petr Vlček (+15:19:42 / penalizace 46:00)

  • 88. místo - #57 Gabriela Novotná (+31:54:37 / penalizace 08:02:00)

  • #73 Skyler Howes - konec v soutěži v 6. etapě

  • #149 Gee Motzkin - konec v soutěži v 6. etapě

 

 

 

 

#KLYMCIWRACING #ONDREJKLYMCIW #DAKAR2019

Další aktuality a informace o dění v týmu kromě tiskových zpráv zveřejňujeme také prostřednictvím sociálních sítí a videí na YouTube:

Facebook: https://www.facebook.com/klymciwondrej/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdYyH3NIi9jOcKyHqAYZJVA

Instagram: https://www.instagram.com/ondrejklymciw/

Web: http://www.ondrejklymciw.cz/

 

 

PR

 

Fotky

Další články

Komentáře