Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 3. září 2020 (16:01) Pavel Jelínek

Jezdci míří o víkendu na slavný Nürburgring, ale zároveň také do Brna.

Víkendová bitva na dvou frontách. Jezdci SuperTrofea míří po pauze na slavný Nürburgring, Makeš se představí před domácím publikem.


Od úvodního podniku Lamborghini SuperTrofeo v italském Misanu uběhl téměř měsíc a na jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká další mise. 


Dějištěm dalších dvou závodů bude legendární Nürburgring, kam se přihlásilo více než třicet závodních posádek. „Na Nürburgring vyrážíme posíleni o výborné výsledky Kurta Wagnera na Slovakiaringu. Všichni jezdci i obě auta jsou ve skvělé kondici, a tak věřím v dobré výsledky obou posádek,“ začíná víkendové preview týmový manager Jiří Mičánek jr.

 

 

 

 

„Věřím, že Jakub Knoll s Broňkem Formánkem potvrdí své kvality a budou bojovat o umístění v top ten. Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem chtějí navázat na první pódiové umístění z Misana. Rychlost kterou v letošním roce mají, jasně ukazuje, že patří k nejlepším posádkám své třídy a tyto ambice jsou tak zcela oprávněné,“ dodává Jiří Mičánek.

Na týmového juniora Michala Makeše pak čeká pátý a šestý závod seriálu TCR Eastern Europe, který o víkendu zavítá na brněnský Masarykův Automotodrom. „Michal Makeš má stále na to, aby bojoval o konečné umístění v nejlepší trojce.

Nebude to však vůbec snadné, protože i zde je konkurence velice rychlá a výsledky hodně vyrovnané. Michal však bude tentokráte doma, což by pro něj mohlo být menší výhodou,“ tak uzavírá Jiří Mičánek výhled na nadcházející víkend.

 

 

 

 

foto týmu

MIČÁNEK MOTORSPORT powered by BUGGYRA

pr

Fotky

Další články

Komentáře