Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 1. září 2020 (13:00) Pavel Jelínek

K rychlým autům zcela neodmyslitelně patří i krásné ženy......

Rychlá auta a krásné ženy…
… spojení, jako žádné jiné. Své o tom ví i u týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.
O uplynulém víkendu, kdy se na mosteckém autodromu konala prestižní truckerská grand prix, bylo v paddocku možné navštívit nejen slavnou Buggyru, jejíž jezdec Adam Lacko vybojoval dvě pódiová umístění, ale také sesterský okruhový tým s krásnými vozy Lamborghini Huracan ST EVO.
 
V čele tohoto týmu stojí čtyřnásobný mistr republiky Jiří Mičánek jr., který byl o víkendu mimo jiné také průvodcem celé řadě týmových hostů.
 
 
 
 
 
 
„K rychlým autům zcela neodmyslitelně patří i krásné ženy. Jsem rád, že jedním z hostů našeho týmu tady v Mostě byla také aktuální česká Miss Karolína Kopíncová. V průběhu dne nás v paddocku navštívilo spousta partnerů a přátel, z nichž některé jsme svezli při večerních taxi jízdách.
 
Karolína byla jedním z nich a věřím, že si svezení s našim Lamborghini pořádně užila,“ vzpomíná Jiří Mičánek s úsměvem na víkendovou akci na mosteckém autodromu.
 
„Byl tu super zážitek. Bylo to pro mne něco úplně nového a je skvělé poznat všechny ty lidi v týmu. Na počátku jízdy jsem měla trochu obavy a měla spíš zavřené oči, ale pak jsem si řekla, že třeba se překonat a opravdu si to vychutnat se vším všudy. Zrychlení toho auta je naprosto neskutečné,“ tak znělka slova Karolíny Kopíncové po vystoupení ze závodního speciálu.
 
 
 

https://www.youtube.com/watch?v=MZD2vzrzEE4&feature=youtu.be

 
 
 
 
 
 
 
 
 
PR
 
MIČÁNEK MOTORSPORT powered by BUGGYRA
foto týmu

Fotky

Další články

Komentáře