Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 25. května 2020 (09:31) Pavel Jelínek

Komise MOTO projednala opatření pro pořádání motoristických podniků.

VÝKONNÝ VÝBOR MOTOCYKLOVÉHO SPORTU PROJEDNAL LETOŠNÍ SEZÓNU

V úterý 19. května 2020 se uskutečnilo jednání Výkonného výboru motocyklového sportu Autoklubu České republiky, které zahájil generální sekretář Tomáš Kunc a poděkoval předsedům komisí za práci ve složité době epidemie koronaviru. Po kontrole zápisu z posledního zasedání přednesl viceprezident Petr Moravec aktuální informace z Prezídia Autoklubu ČR. Hlavním tématem byly samozřejmě opatření pro pořádání motoristických podniků.

Všichni předsedové komisí obdrželi aktuální seznam opatření rozdělených na sportovní akce mimo uzavřené areály a sportovní akce v uzavřených areálech. V rámci těchto opatření předsedové představili plány na další činnost nejen komisí, ale také celých disciplín včetně kalendářů jednotlivých šampionátů.

 

 

 

Pozitivní informací je, že poslední víkend v květnu bude zahájen šampionát miniracingu závodem ve Vysokém Mýtě, následně se na začátku června rozjede i plochá dráha přeborem ČR jednotlivců a pohárovým závodem ve třídě do 250 ccm v Pardubicích. Na první klání disciplíny enduro se jezdci mohou těšit v Uhlířských Janovicích.

Aktuální seznam opatření bude zároveň rozeslán také jednotlivým pořadatelům společně s dezinfekčními prostředky. Na příštím zasedání tak lze očekávat přesun od plánování zpět do hodnocení již proběhnutých sportovních akcí a návrat do běžného fungování výboru.

 

 

 

PR

Zdroj AČR

 

ilustrační foto

Fotky

Další články

Komentáře