Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 28. července 2020 (09:39) Pavel Jelínek

Kupóny na ježdění po závodním okruhu lze nyní zakoupit i on-line.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Kupóny na testovací jízdy pro veřejnost na autodromu je možné zakoupit on-line

Zájemci z řad veřejnosti o jízdu vlastním vozem či motocyklem po velkém závodním okruhu mosteckého autodromu si mohou kupóny nyní zakoupit i on-line na webových stránkách v sekci Shop. Umožnilo to spuštění nového e-shopu společnosti AUTODROM MOST.

Dosud byly kupóny opravňující jejich majitele k pohybu po dráze po dobu 25 minut k dispozici pouze na místě v den konání testovacích jízd, a to u pracovníka autodromu ve startovní věži.

Nejbližší testovací jízdy pro veřejnost se uskuteční ve čtvrtek 6. srpna od 09:00 do 16:30 hodin, a to včetně hodinové polední přestávky. Více informací zde. „Do prodeje na e-shopu vyčleníme polovinu kapacity kupónů, druhou půlku si zájemci mohou zakoupit na místě. Přeci jen ne každý má možnost nákupu on-line. Nebylo by proto správné, aby ti, kteří k nám dorazí často i z dost vzdálených lokalit, museli domů s nepořízenou,“ vysvětlila zástupkyně sportovního ředitele autodromu Alice Nováková.

 

 

Součástí akce je také pokračování už šestého ročníku soutěže pro amatérské jezdce The Most Challenge, okruh je pro ni vyčleněn od 16:30 do 18:00 hodin. Organizátoři upravili pravidla, změny se týkají použití pneumatik semi slick, bodovacího systému nebo zavedení podmínky pro klasifikaci v soutěži.

„Vzhledem k uzavření areálu autodromu a následnému omezení činnosti vzhledem k opatřením vlády proti šíření koronaviru jsme letos soutěž zahájili se zpožděním až 1. června. Nicméně snažíme se nabídnout co nejvíce termínů, aby si všichni přišli na své a měli případně šanci se zlepšit,“ upřesnil obchodní manažer pro sport autodromu Jakub Krafek.

 

 

 

V soutěži se počítá nejlepší čas na jedno kolo dosažený v běžně vyráběném automobilu se sériovými pneumatikami. Podmínkou je platná registrační značka vozu. Bodovací ratingový systém, zavedený před dvěma lety, však dává šanci na celkové vítězství i jezdci, který nedosáhne absolutně nejrychlejšího času. Auta soutěžících jsou rozdělena podle výkonu motoru do čtyř kategorií: N1, N2, N3 a N4.

Šampion The Most Challenge se může těšit na jízdu v okruhovém závodním speciálu OCR. Jeho nejúspěšnější rivalové na druhém a třetím místě a vítězové jednotlivých vypsaných kategorií si odnesou věcné ceny a poukázky na služby autodromu.

 

 

PR

 

Fotky

Další články

Komentáře