Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 6. května 2015 (13:12) Rostislav Bajko

Malé představení společnosti MTT Brno

Pravidelní zákazníci brněnské firmy MTT jistě zaznamenali loňskou přestavbu a rozšíření prodejny. Pro ty druhé, kteří v tomto motoshopu delší dobu nebyli, neuškodí to zopakovat. Obchod je dnes přehlednější, vejde se sem více zboží i ojetých motocyklů, kvůli kterým sem většina zákazníků míří. Opravdu jen kvůli nim?

Prodejna nabízí také vybavení, oblečení a různé drobné zboží mnoha zvučných značek jako  Louis, Gaerne, Nolan, Probiker, Givi, Motul a dalších. Novinkou v sortimentu jsou helmy značky LS2. Evergreenem je pak tradiční německá značka Modeka, jejíž velmi kvalitní výrobky už MTT prodává druhým rokem ke všeobecné spokojenosti. 

Firma nenabízí pouze zboží a ojetiny, ale rovněž služby a servis. Blíží se zima a kdo před ní nemá svůj stroj kam schovat, může si v MTT pronajmout vytápěné a hlídané parkovací místo. Samozřejmou součástí této služby je dobíjení baterie a posouvání motocyklem. Kdo o pronájmu uvažuje, měl by si pospíšit, do konce listopadu bývá již plno, kapacita je asi 40 míst. Tato služba přijde na 400 Kč/měs. Její součástí je po dohodě se zhruba týdenním předstihem před první jarní vyjížďkou i příprava motocyklu, např. výměna oleje, eventuálně i vyřízení technické kontroly. Výhodou MTT servisu je to, že zde majitelé aut mohou nechat pečovat i o svůj dvoustopý dopravní prostředek.

Servisní zázemí MTT obnáší cca 250 m2 a tři pracovníky - specialistu na elektriku a dva mechaniky. Není zde problém ani lakování, klempířská, svařování plastů a různé úpravy či opravy pádem poškozených strojů. Servis splňuje nároky firmy Journeyman, výrobce čtyřkolek. MTT tedy poskytuje autorizovaný záruční i pozáruční servis této značky. 

Co se týče ojetých skútrů, spolupracuje MTT mimo jiné s brněnským zastoupením značek Honda a Yamaha. Odtud se vybírají relativně nové skútry po prvním majiteli, který je dal u dealera do protiúčtu, s jasným původem a v dobrém stavu.

A pokud se rozhodnete přijít jen tak, bez přímého úmyslu nakoupit, můžete se jen chvíli rozhlížet a dát si k tomu kafe. Třeba vás během jeho pití přeci jen napadne, co že jste to vlastně chtěli.

Motormix

 

Další články