Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 19. února 2016 (14:13) Pavel Jelínek

Masaryk Racing Days v září společně s rychlou BOSS GP

09.09.2016    - 11.09.2016
Masaryk Racing Days + BOSS GP

Nejrychlejší závod v historii Masarykova okruhu se vrací do Brna společně s Masaryk Racing Days! V seriálu BOSS GP se v sezoně 2016 můžete těšit až na 6 vozů Formule 1 ze zlatého období minulé dekády. Padne znovu oficiální traťový rekord Masarykova okruhu? Přijďte se podívat.

Masaryk Racing Days jsou zábavní víkend pro rodiny spojený se závody Mezinárodního mistrovství České republiky automobilů. Náštěvníci se mohou na dráze těšit na závěrečný boj české okruhové elity o tituly českých mistrů, ve volném čase je čeká atraktivní doprovodný program, závody v motokárách a řada dalších atrakcí. 

 

Masaryk Racing Days patří k tradičním podnikům Masarykova okruhu a jejich cílem je přiblížit motoristický sport širší veřejnosti. Tomu je přizpůsoben i atraktivní program.

Na dráze se návštěvníkům představí kompletní česká okruhová elita ve vozech jako je Ferrari 458, Lamborghini Gallardo nebo Mercedes SLS. V šampionátu Divize 4 bojují nejlepší automobiloví jezdci z celé střední Evropy, v Divizi 3 se pak představí elita ve formulových vozech.
 

http://www.automotodrombrno.cz/

PR

Fotky

Další články

Komentáře