Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 3. prosince 2019 (18:41) Karel Lacina

Mike Bushell se v příštím roce vrací do BTCC

V příští sezoně se do kolotoče BTCC vrací Mike Bushell, který podepsal smlouvu s týmem HARD, do kterého se tak vrací zpět. Dvojnásobný šampion britského Clio Cupu měl v týmu Tonyho Gilhama závodit již v sezóně letošní, bohužel těsně před startem prvního závodu odstoupil jeden z jeho nejvýznamnějších sponzorů.

Díky tomu musel Bushell odstoupit ze smlouvy a vzít zavděk místem inženýra u týmu Cobra Sport AmD, kde pracoval pro Rory Butcher. Po zranění Sama Tordoffa dostal v posledních třech podnicích šanci za volantem a dosáhl několika slušných výsledků, díky čemuž získal angažmá pro příští rok.

Třicetiletý jezdec tak zahájí třetí sezonu v řadě za volantem Volkswagenu CC a jeho týmovým kolegou bude Jack Goff. Hlavním cílem bude zlepšit nadějné výsledky z letošního roku.

 

 

" Těším se na návrat do týmu HARD Racing, abych mohl pokračovat v práci, kterou jsem začal v roce 2018. Neštastné okolnosti mi zabránily zúčastnit se sezony 2019 a místo závodění jsem pomáhal Rory Butcher k titulu mezi nezávislými jezdci.

Tři víkendy v Hondě Civic jako náhrada za Sama Tordoffa ve mě znovu vzbudily velkou touhu závodit.

S pomocí společnosti Fox Transport se mohu vrátit do BTCC na plný úvazek a díky týmu HARD se mohu zapojit, jak do funkce inženýra , tak i jezdce" - řekl Bushell.

 

 

" V první řadě jsem moc rád, že jsem po roce Mika opět přivedl do týmu. Jsme velmi dobří přátelé a bylo to pro mě hodně těžké rozhodnutí, ke kterému jsem musel v březnu přistoupit. Mít Jacka a Micka jako jezdeckou dvojici je prostě fantastické. Jsem si jistý, že mnoho lidí mi dá za pravdu, že se jedná o jednu z nejsilnějších dvojic v BTCC v roce 2020.

Mike již využívá své technické schopnosti a zkušenosti, aby jsme posunuli naše VW CC na další úroven a v roce 2020 představíme výrazně vylepšené auto" - uzavřel šéf týmu HARD Tony Gilham.


 

 

Zdroj: Faceb

Další články

Komentáře

Oblíbené fotogalerie