Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 1. září 2016 (12:37) Pavel Jelínek

Moje dílna - flek, za který se žádný automechanik nestydí.

MOJE DÍLNA - FLEK, ZA KTERÝ SE ŽÁDNÝ AUTOMECHANIK NESTYDÍ

Chlapi jsou odmalička snílci a hračičkové, vynálezci a kutilové, konstruktéři a opraváři. Vůně benzínu je nám nad nejdražší Coco Chanel Mademoiselle, naše ruce umaštěné po výměně oleje jsou hebčí než při použití luxusního krému vyhlazující vrásky a řev motoru vytočeného na nejvyšší otáčky nám zní líp než božské arie Pražského jara.

Mít dům a v něm svou vlastní dílnu je sen snad každého kluka, špunta, teenagera i dospělého muže. Tak to prostě je a ani snaha politických špiček o genderové vyvážení situace napříč nejrůznějšími profesemi, automobilové nevyjímaje, je chlapům k smíchu. Možná, že jsme nyní politicky nekorektní. Víme to a nestydíme se za to. Nejsme neurvalí - jen jsme krutě upřímní. Nelžeme vám. Za nikoho se neschováváme a na nic si nehrajeme. Nemáme se zač stydět. Jsme féroví. Kdo tedy jsme?

 

Jsme Moje dílna. Místo, kde najdete veškerý arzenál pro své odvážné představy a nespoutané sny. Ti, kteří hledají nástroje, přípravky a doplňky pro vybavení autodílny, budou u nás jako u vytržení. Mrkněte se na naše stránky www.mojedilna.cz. Jsme si jisti, že naše široká nabídka rozbuší vaše automobilové srdce a zahřeje motor vašeho vozu.

 

POTĚŠÍME LAIKY, ZNALCE, MOTORY I JEJICH VÁLCE

Opravujete veterány? Laskáte se s vaším nejnovějším hybridem? Jste fanda SUVéček? Ujíždíte na sporťácích? Milujete tunning? Nebo chcete jen poskytnou trochu ozdravné kúry vaší staré spolehlivé dodávce, vašemu věrnému parťákovi, který se sice trochu - stejně jako vy - už zadýchává, ale se kterým toho máte hodně najeto?

Přijďte k nám! Moje Dílna je flek, kde si každý správný chlap přijde na své!

Již několik let nabízíme kompletní vybavení jednotlivcům, majitelům soukromých autodílen i provozovatelům profesionálních autoservisů.

U nás najdete vše, co má co dělat s auty: přípravky pro aretaci motoru, nástroje pro servis brzd, diagnostické přístroje a testery.

 

PRO SPOKOJENOU DUŠI VAŠEHO MILÁČKA

Sháníte snad zařízení vybavení pneuservisu? Statické vyvažovačky, zouvačky pneu, roztahováky, měřiče hloubky dezénu, měřiče tloušťky diskových kotoučů, páky na provlékání bezdušových ventilků, brousicí kotouče i stopky, čistící jehly, kleště na vyvažovací závaží, montážní páky, násobiče kroutícího momentu, stahováky, hlavice, těžké nástroje, speciální kleště, autožárovky, hustoměry na měření chladící kapaliny nebo elektrolytu akumulátoru? Umíme potěšit profesionály i kutily - náš sortiment zahrnuje výrobky v profi i hobby provedení.

 

Nebo snad toužíte po zvedácích, stojanech, dílenských doplňcích a nářadí, po brusivu, boxech, ochranných pomůckách, montážních vozících a klíčích? Zastavte se u nás!

Již delší dobu marně sháníte měřící nástroje, osvětlení, šroubováky, měřidla, bity a vzduchotechniku, prostě vše, co by mělo sloužit jako standardní výbava pro vybavení pneuservisu, malé domácí dílny, lakovny autoservisu, autovrakoviště nebo garáže?

NEJSME NAFOUKANÍ - JSME HRDÍ

Zboží si můžete zakoupit v našem e-shopu nebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně na Vodařské ulici v Brně. Bude se vám věnovat sehraný tým špičkových profíků,

na jehož rady se můžete spolehnout. Stejně tak na výjimečnost poskytovaných služeb: přečtěte si hodnocení a recenze na srovnávacích portálech Heureka.cz a Zbozi.cz - naši spokojení zákazníci chválou nešetří a my jim děkujeme za zpětnou vazbu.

Klienti nás chválí za to, že u nás pořídí nářadí za jedny z nejnižších cen na českém trhu i za to, že zboží, které si u nás objednají, dostanou již druhý den. Za to, že na českém trhu zastupujeme značek renomovaných výrobců nářadí jako jsou např. BGS, KINEX, NAREX, CZ TOOL, GOLA, STANLEY, Würth a dalších.

Naši práci máme rádi. Pokud vy máte rádi své auto, dopřejte mu tu nejlepší péči. Najde ji u nás.

 

Další články

Komentáře