Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 23. dubna 2020 (09:39) Pavel Jelínek

Motorky nejsou jen pro chlapy!

O KURZU

Motorky nejsou jen pro chlapy! Dámy, chcete zdokonalit svůj jízdní styl, ale nevyhovuje vám u toho pánská společnost? Přihlaste se do motoškoly pro ženy, která vás posune o pořádný kus dál.

JE MOTOŠKOLA PRO ŽENY PRÁVĚ PRO MĚ?

Pokud nejste muž, tak bez debat. Při přípravě kurzu jsme vyšli z náplně motoškoly START. Na dámské verzi této motoškoly se zdokonalíte v ovládání motorky ve všech směrech.

Absolutně nehraje roli, jestli jste si včera vyzvedla řidičák, ročně najezdíte spousty kilometrů nebo se projedete jednou za čas. Prostor pro zlepšení je tu vždy.

NA ČEM MŮŽU PŘIJET?

Je jedno, jakou sedláte mašinu. Silnice, cestovní enduro nebo chopper, poradíme si se vším. Jsme zároveň 100% skútr friendly.

Důležité je, že na sobě chcete pracovat, zlepšovat se a udělat maximum pro to, že se z každé vyjížďky večer vrátíte v pořádku domů.

OD KOHO SE BUDU UČIT?

Kurz vedou zkušení profíci, kteří ročně najezdí tisíce kilometrů.

Své léty zkušeností získané know-how vám předá testovací jezdec a šéfredaktor časopisu Motohouse Karel Táborský, profesionální stunt rider a instruktor bezpečné jízdy Adam ‚Special‘ Peschel nebo legenda v oboru Jiří Heiník.

KDE SE BUDE TRÉNOVAT?

Na kompromisy nás neužije. Celý kurz odjezdíte na Polygonu Brno. Velká plocha, kvalitní asfalt a široká škála různých typů zatáček. Polygon je špičkový prostor pro maximálně efektivní trénink.

Výhled na světovou závodní dráhu vám nabízíme jako příjemný bonus.

CO SE NAUČÍTE

Připravte se na ideální mix teorie a intenzivní praktické části. Hlavní důraz klademe na to, abyste se na motorce v běžném provozu cítily sebejistě. Pomocí teoretického základu a série praktických cvičení se zdokonalíte v ovládání své motorky.

Jak se plynule rozjet a zpomalit

Základ je ve správném rozjezdu. Možná se to zdá jako hračka, ale trénink ve vypjatějších situacích v provozu oceníte. Stejně tak jako bezpečné a plynulé zpomalení.

Jak správně projet zatáčku

Víte, že stačí správný pohled do zatáčky a výrazně se tím zjednoduší její průjezd? Na tzv. osmičkách natrénujeme kam koukat a procvičíme správnou práci celého těla.

Jak dávkovat brzdy

Zběsile zamáčknout brzdu umí každý, ale z toho nic dobrého nekouká. Natrénujte si v bezpečném prostředí a pod dohledem profíků dávkování brzd v různých situacích.

Vyzkoušíte si např. úhybný manévr, při kterém je zásadní správná koordinace pohybu a rovnováha těla.

Jak ovládat svůj stroj v malých rychlostech

Co si budeme povídat, vymotat se na motorce po městě někdy vyžaduje slušnou dávku akrobacie.

Máme pro vás připravené cvičení přesně na to, abyste popojíždění na semaforech a další zrádné situace zvládali s přehledem.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY

Pokud jste rozhodnutí a vybíráte vhodný termín pro účast, gratulujeme. Je vidět, že to se zvládnutím motorky myslíte vážně a chcete se zlepšovat.

5. 6. 2020
Tento termín je volný
3 990 Kč

Dostali jste voucher na motoškolu pro ženy bez konkrétního termínu? Bezva dárek, užijte si to!

Vyhovující termín si vyberete v jednoduchém formuláři na následujícím odkazu.

 

POJĎTE TO ZAŽÍT!

 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Darujte své blízké motorkářce zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat. Kurz motoškoly pro ženy je kombinací adrenalinového, zábavného a smysluplného dárku.

 

 

PR

MO

Zdroj

Další články

Komentáře