Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 11. ledna 2021 (08:53) Pavel Jelínek

Motoskijöring zatím čeká na sníh. Plány hatí také covid

Motoskijöring zatím čeká na sníh. Ale plány hatí také kovid.

 

„V polovině listopadu 2020 jsme plánovali závody nebo přesněji řečeno uvažovali o nadcházející motoskijöringové sezóně. Tajně jsme doufali, že se pandemická situace po Novém roce zlepší a dojde k uvolnění nutných omezujících opatření. Ale všichni vidíme kolem sebe, že se situace kvůli zatracenémi viru nelepší ale je to spíše naopak.

 

Proto zatím není možné zahájit seriál závodů Mistrovství České republiky v motoskijöringu „ORION-SHIVA KTM 2021“. A tak se nemůže jet první závod příští neděli 17.1.2021 v Rudníku a ani další plánované závody,“ informoval o aktuální situaci za pořadatele Josef Vašíček.

 

 

 

Fandové i pořadatelé  závodů musí doufat, že se situace brzy zlepší a dojde k uvolnění současných hygienických opatření. I když to tak  zatím spíše nevypadá….

 

„Musíme počkat, až dojde k vyhlášení takového stupně, který nám dovolí pořádat závody tak, aby byly přístupné všem jezdcům. Zároveň samozřejmě chceme, aby na motoskijöring mohli přijít i diváci, pro které závody děláme a které i potřebujeme kvůli finančnímu zabezpečení akcí.

 

Jindy jsme začátkem ledna netrpělivě čekali na sníh a mráz. Ale letos to máme nejen my, ale všichni v naší republice daleko horší. Tak uvidíme,“ dodává ještě Josef Vašíček

 

Přidáváme i pár fotek z Rudníku a Klášterce 2019. Jsou na nich  s číslem 2 - Mohaupt a Hotový, s 3-R.Mňuk a Z.Langer,  se 7 J.Mňuk a F.Langer a s  19-Marek a Vondruška.

 

Závody se jedou jako seriál pod hlavičkou AČR, ale mezi pořadateli je také třeba AMK Letohrad, patřící je ÚAMK.

 

 

 

 

 

 

foto pořadatelů plus MMix

 

Fotky

Další články

Komentáře