Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 12. listopadu 2019 (22:20) Karel Lacina

Na Dakaru 2020 nebude chybět ani tým Sugawara.

Svoje nářadí pro letošní dakarskou rally už začínají pomalu představovat i soupeři našich kamionů. Mezi nimi nebude ani letos chybět tým Sugawara, nestoři pouštních rally se zcela přestavěnými kamiony HINO. Yoshimasa Sugawara téměř třicet let nechyběl za volantem některého z trucků japonské značky, když dnes se už soustředí pouze na řízení týmu a místo za volantem převzal jeho syn Teruhito.

Ten pojede s klasickým Hino Ranger s trambusovou budkou, manuální převodovkou a šestiválcovým motorem o výkonu 750 PS. Zcela nové je však druhé auto, vycházející z typové řady pro Severní Ameriku. Bude poháněn stejným motorem jako první speciál, ale rozdíl je viditelný hned na první pohled, budka s kapotou. Další novinka je už běžným pohledům skryta, je jí automatická převodovka Torcon.

Vozidlo je kratší, ale vyšší a těžší než Ranger. Oproti minulým sezonam byly oba kamiony přestavěny z dvoumístných na třímístné a počítá se tak vedle jezdce a navigátora i se zkušeným mechanikem, aby se neopakovaly problémy na trati jako v předchozích ročnících. Oba vozy si odbyly svoji premiéru při Silk Way Rally.

 

 

Zdroj: Faceb

Další články

Komentáře