Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 4. září 2020 (00:25) Pavel Jelínek

Na Masarykův okruh se sjíždí slušná konkurence.

Pohled do startovních listin před  nadcházejícím víkendem.

TCR EASTERN EUROPE 2020 
#
St.Nr.
TEAM
SURNAME
NAME
GROUP
CATEGORY
CLASS
NAT
CAR
1
13
MSC ROTTENEGG
MARTINEK
Rene
TCR
AUT
VW Golf GTI TCR
2
21
GT2 MOTORSPORT
LADNIAK
Szymon
TCR
POL
VW Golf GTI TCR
3
22
FULLINRACE ACADEMY
WITTKE
Carol
TCR
GER
Cupra TCR
4
23
MAIR RACING OSTTIROL
SOUBEK
Sandro
TCR
AUT
Audi RS3 LMS TCR
5
24
GT2 MOTORSPORT
GALÁŠ
Jáchym
TCR
CZE
VW Golf GTI TCR
6
31
VESNIC RACING
VESNIČ
Milovan
TCR
SRB
Cupra TCR
7
32
GM RACING TEAM
PEŠOVIĆ
Rudolf
TCR
SRB
Audi RS3 LMS TCR
8
38
HORNAK-ADITIS
ADÁMEK
Radim
TCR
CZE
Audi RS3 LMS TCR
9
44
MICANEK MOTORSPORT pwrd by BUGGYRA ACCR TEAM
MAKEŠ
Michal
TCR
CZE
Cupra TCR
10
53
BTC MASZYNY
STOLARCZYK
Lukasz
TCR
POL
VW Golf GTI TCR
11
55
HONDA WYSZOMIRSKI
KOLAKOWSKI
Sebastian
TCR
POL
Honda Civic Type R TCR FK2
12
59
ACCR CZECH TALENT TEAM
KOUŘIL Jr.
Dušan
TCR
CZE
Hyundai i30 N TCR
13
62
M1RA MOTORSPORT
BORKOVIČ
Dušan
TCR
SRB
Hyundai i30 N TCR
14
66
BM RACING TEAM
JABLONSKI
Szymon
TCR
POL
Hyundai i30 N TCR
15
74
AUTO KLUB DUBROVNIK RACING
KNEGO
Žarko
TCR
CRO
Cupra TCR
16
76
FULLINRACE ACADEMY
ČÍŽEK
Petr
TCR
CZE
Cupra TCR
17
77
HONDA WYSZOMIRSKI
WYSZOMIRSKI
Jakub
TCR
POL
Honda Civic Type R TCR FK2
18
365
GM RACING TEAM
MILOVANOVIC
Nemanja
TCR
SRB
Cupra TCR
19
555
ZENGÖ MOTORSPORT
BOLDIZS
Bence
TCR
HUN
Cupra TCR
20
999
ZENGÖ MOTORSPORT
KISMARTY-LECHNER
Gabor
TCR
HUN
Cupra TCR

 


D4 GT / D4 TC-3.5 / P9 / D5 / SCC
#
St.Nr.
TEAM
SURNAME
NAME
GROUP
CATEGORY
CLASS
NAT
CAR
1
1
KORMANN
KORMANN
Peter
SCC
D1
DE
PRC TURBO
2
2
FIEDLER
FIEDLER
Andreas
SCC
D1
3
3
AUTOKLUB JV SPORT RACING v AČR
LISA
Petr
D5
CZE
NORMA LMP3
4
4
ARC BRATISLAVA
KONOPKA
Miro
D5
SVK
LIGIER JSP2
5
7
OPCIÓ Kft / BOVI MOTORSPORT
BÓDIS
Kalmán
D4
GT
GTC
HUN
PORSCHE 991 GT3 CUP
6
10
HOTZ
HOTZ
Benjamin
SCC
D2
CHE
LIGIER TURBO
7
11
FRANK
FRANK
Alexander
SCC
D2
AUT
PRC HONDA
8
12
FIEDLER
FIEDLER
Jasmin
SCC
D2
AUT
PRC HONDA
9
14
GOOD SPEED RACING TEAM
WIRA
Piotr
D4
GT
GT4
POL
MERCEDES GT GT4
10
18
RTR PROJECT
PAVLOVEC
Sergej
D4
GT
GT4
CZE
KTM X-BOW GT4
11
23
AUTOKLUB JV SPORT RACING v AČR
SVOBODA
Jiří
D5
CZE
NORMA M20FC
12
24
TREVOR RACING
ZSIGO
Gregor
D4
GT
GT3
SVK
BMW M6 GT3
13
27
DUCK RACING v ACR
KAČÍREK
Petr
D4
GT
GT3
CZE
AUDI R8 LMS ULTRA GT3
27
DUCK RACING v ACR
SKALICKY
Daniel
D4
GT
GT3
CZE
AUDI R8 LMS ULTRA GT3
14
33
TERSCHL
TERSCHL
Wolfgang
SCC
D1
AUT
TORK PRO SPORT
15
40
TREVOR RACING
FICZA
Ferenc
D4
GT
GT4
SVK
BMW M4 GT4
16
44
FINK
FINK
Marco
SCC
D1
AUT
PRC-BMW
17
55
TEAM WIMMER WERK MOTORSPORT
GROSS
Peter
D4
TC
TC-3.5
AUT
Cupra TCR
18
77
ARC BRATISLAVA
KONOPKA
Mato
D5
SVK
GINETTA LMP3
19
100
DUCK RACING v ACR
WASZEK
Boleslav
D4
GT
GTC
CZE
LAMBORGHINI SUPERTROPHEO
20
199
TEAM WIMMER WERK MOTORSPORT
EDER
Hans Peter
D4
TC
TC-3.5
AUT
Cupra TCR
21
206
HP RACING INTERNATIONAL
DZIWOK
Franz
P9
2
POL
Porsche Cayman GT4
CARTERY
Benjamin
FRA
22
406
TEAM WIMMER WERK MOTORSPORT
HÖFLER
Andreas
D4
TC
TC-3.5
AUT
Cupra TCR
23
444
TEAM SCHIMANSKI
SCHIMANSKI
Boris
P9
4B
GER
PORSCHE 991 GT3 CUP MKI
24
503
TEAM WATT
WATT
Denis G.
P9
5A
AUT
PORSCHE 991 GT3 CUP MKII
25
521
TEAM MICHAEL
MICHAEL
Oliver
P9
5B
AUT
PORSCHE 991 GT3 CUP MKI
26
555
ZENGÖ MOTORSPORT
BOLDIZS
Bence
D4
TC
TC-3.5
HUN
Cupra TCR
27
620
TEAM SPECK
SPECK
Hemann
P9
6
GER
PORSCHE 911 GT3 R
28
623
HP RACING INTERNATIONAL
KOACH McKANSY
P9
6
GER
LAMNORGHINI HURACAN GT3
29
624
TEAM BENDER
BENDER
Jürgen
P9
6
GER
CORVETTE C7
30
630
TEAM NEUMANN
NEUMANN
Heiko
P9
6
GER
PORSCHEC 997 GT3 R 013
31
707
AUTOCENTRUM BRATISLAVA
TBA
D4
GT
E1+3.5
SVK
MERCEDES AMG GT3

 


A ještě vrchol víkendu :  tedy  BOSS GP

# Driver Nat.Team Class Car - Make Car - Model Engine Cc Cyl. Country Team Name Number
1 Ingo Gerstl AT Top Speed Open Toro Rosso F1 - STR1 Cosworth TJ 3000 10 Austria Team Top Speed 5
15 Christian Ferstl AT Ferstl Racing Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria 2
18 Sigrid Ferstl AT Ferstl Racing Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria 2
19 Christopher Höher AT Top Speed Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria Team Top Speed 3
22 Daniel Tapinos GR Top Speed Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Greece Team Top Speed 3
27 Marco Ghiotto IT Scuderia Palladio Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Italy Scuderia Palladio 6
28 Bruno Jarach EE Scuderia Palladio Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Estonia Scuderia Palladio 6
30 Roman Hoffmann AT Hoffmann Racing Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria 9
35 Armando Mangini IT MM International Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Italy 7
37 Luca Martucci IT MM International Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Italy 7
44 Thomas Jakoubek AT Top Speed Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria Team Top Speed 4
47 Walter Steding DE Scuderia Palladio Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria Scuderia Palladio 6
66 Andreas Fiedler DE Fiedler Racing Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Germany Paddock
69 Salvatore De Plano IT Coloni Motorsport Formula Lola B05/52 Gibson 3400 8 Italy 8
77 Jasmin Fiedler DE Fiedler Racing Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria Paddock
88 Florian Schnitzenbaumer DE Top Speed Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria Team Top Speed 4
110 Bianca Steiner AT Steiner Motorsport Formula Dallara GP2 Mecachrome 4000 8 Austria 2

 

A hodinovka , tzv Endurańce


ENDURANCE
#
St.Nr.
TEAM
SURNAME
NAME
GROUP
CATEGORY
CLASS
NAT
CAR
1
4
ARC BRATISLAVA
KONOPKA
Mato
D5
SVK
LIGIER JSP2
KONOPKA
Miro
SVK
2
3
AUTOKLUB JV SPORT RACING v AČR
KONVIČKA
Tomáš
D5
CZE
NORMA LMP3
3
7
OPCIÓ Kft / BOVI MOTORSPORT
KÁLMÁN
Bódis
D4
GT
E1+3.5
HUN
BMW Z4 GT3
4
11
YAWSPEED AUTOSPORT
PLATZER
Keke
D4
TC
TC-3.5
AUT
SKODA OCTAVIA CUP
5
18
RTR PROJECT
SAJLER
Filip
D4
GT
GT4
CZE
KTM X-BOW GT4
SAJLEROVÁ
Gabriela
6
22
FULLINRACE ACADEMY
WITTKE
Carol
D4
TC
TC-3.5
CZE
Cupra TCR
FULIN
Petr
7
24
TREVOR RACING
ZSIGO
Gregor
D4
GT
GT3
SVK
BMW M6 GT3
8
27
DUCK RACING v ACR
KAČÍREK
Petr
D4
GT
GT3
CZE
AUDI R8 LMS ULTRA GT3
SKALICKÝ
Daniel
9
38
HORNAK-ADITIS
ADÁMEK
Radim
D4
TC
TC-3.5
SVK
Audi RS3 LMS TCR
HORŇÁK
Miro
10
40
TREVOR RACING
FICZA
Ferenc
D4
GT
GT4
SVK
BMW M4 GT4
11
53
BTC MASZYNY
STOLARCZYK
Lukasz
D4
TC
TC-3.5
POL
VW Golf GTI TCR
GROSZEK
Bartosz
12
55
TEAM WIMMER WERK MOTORSPORT
GROSS
Peter
D4
TC
TC-3.5
AUT
Cupra TCR
13
65
BUGGYRA ZERO MILLAGE RACING
KOLOC
Yasmeen
D4
TWC
CLIO CUP
CZE
RENAULT CLIO CUP IV
14
66
BM RACING TEAM
MIRECKI
Bartolomiej
D4
TC
TC-3.5
POL
HYUNDAI i30 N TCR
JABLONSKI
Szymon
15
100
DUCK RACING v ACR
WASZEK
Boleslav
D4
GT
GTC
CZE
LAMBORGHINI SUPERTROPHEO
199
TEAM WIMMER WERK MOTORSPORT
EDER
Hans Peter
D4
TC
TC-3.5
AUT
Cupra TCR
16
200
CAR COMPETITION Kft.
VISZOKAY
Árpád
D4
TC
TC-2,0
HUN
BMW E46
17
206
HP RACING INTERNATIONAL
CARTERY
Benjamin
P9
2
FRA
Porsche Cayman GT4
DZIWOK
Franz
POL
18
444
TEAM SCHIMANSKI
SCHIMANSKI
Boris
P9
4B
GER
PORSCHE 991 GT3 CUP MKI
19
406
TEAM WIMMER WERK MOTORSPORT
HÖFLER
Andreas
D4
TC
TC-3.5
AUT
Cupra TCR
PISCHLER
Leo
20
555
ZENGÖ MOTORSPORT
BOLDIZS
Bence
D4
TC
TC-3.5
HUN
Cupra TCR
21
620
TEAM SPECK
SPECK
Hemann
P9
6
GER
PORSCHE 911 GT3 R
22
623
HP RACING INTERNATIONAL
KOACH McKANSY
P9
6
GER
LAMNORGHINI HURACAN GT3
23
630
TEAM NEUMANN
NEUMANN
Heiko
P9
6
GER
PORSCHEC 997 GT3 R 013
24
708
GFS MOTORSPORT EGYESÜLET
SÁNTA
János
D4
GT
E1+3.5
HUN
ASTON MARTIN

 

 

 

 

 

Další články

Komentáře