Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úterý, 26. května 2020 (11:46) Pavel Jelínek

Na severu Čech by se měla v trucku představit i dcera Martina Koloce, Aliyyah.

Evropský šampionát tahačů se stále ještě nerozjel, jak známo. Ale již se rýsuje  jeho  nový kalendář 2020.
Podle nej se nakonec odstartuje u nás na okruhu v severočeském Mostě, přestože zde dosud začínal spíše závěr sezóny a po tomto závodu se jezdívaly už jen  tři závody a byl konec sezóny.

A zatímco podle původních plánů se měla odehrát jedna novinka, úzce související s českým týmem Buggyra, měla odehrát na legendárním německém Nurburgringu, nakonec k ní  dojde právě v Mostě. Za volantem trucku by se zde totiž měla představit také šestnáctiletá Aliyyah Koloc. Tedy jedno z dvojčat majitele roudnického týmu Martina Koloce.


Samotný seriál mistrovství Evropy v závodech tahačů  pak bude letos  ze známých dovodů zkrácen, přičemž by měl obsahovat a nabídnout šest pokračování na různých evropských okruzích.

Nepojede se na již zmiňovaném německém Nürburgringu , ale ani téměř pro našince domácí závod na Slovakia Ringu nedaleko Bratislavy a Dunajske Stredy. 

 


Naopak  v kalendáři  jsou dále závody v Zolderu (12. a 13. září), Jaramě (26. a 27. září), v  Le Mans (3. a 4. října), na Hungaroringu (17. a 18. října) a finále v Misanu (14. a 15. listopadu). Jak jsme již ostatně dříve informovali.

 

Pokud pak jde o dcery Martina Koloce, ty měly v plánu také starty v osobních autech na okruzích. Jenže doba je hektická a  kdo  ví, jak vše dopadne......

 

 

foto týmu

Fotky

Další články

Komentáře