Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 7. května 2015 (09:21) Pavel Jelínek

Napříč Evropou pojede Francouz

Napříč Evropou pojede Francouz Luis Castilla

DISCOVER MORE 2015
Více jak 10 000 žádostí z 27 zemí – 1 vítěz – životní motocyklové dobrodružství

PRAHA, 6. května 2015 – Informace, na kterou všichni zájemci o práci snů od Harley-Davidson čekali, je konečně tady! Vítězným jezdcem, který prožije letní měsíce v sedle motocyklu, procestuje Evropu na stroji H-D Street Glide, získá plat 25 000 eur a úhradu všech cestovních nákladů, se stal Francouz Luis Castilla. Harley-Davidson vybral z nepřeberného množství žádostí právě tohoto francouzského jezdce a dobrodruha, který plánuje během léta prožít největší jízdu svého života.  

V žádosti o práci snů Luis Castilla popsal tuto jedinečnou příležitost jako „životní dobrodružství“ a „šanci poznat svět“. Harley-Davidson vybral zkušeného francouzského jezdce z více než 10 000 žádostí, které přišly z 27 zemí. Luis se stal vítězem na základě celkového písemného projevu, inspirující video žádosti, ale také pro svou velkou vášeň pro ježdění, dobrodružství a poznávání nových lidí. 

„Jsem naprosto nadšený příležitostí, kterou mi Harley-Davidson dává a bude to pro mě, jako pro jezdce a vášnivého cestovatele, bezesporu nejúžasnější zážitek mého života. Discover More 2015 je přesně to, o čem jsem vždycky snil – sdílení zkušenosti z jízdy na motocyklu Harley-Davidson napříč Evropou, sdělování si zážitků s dalšími lidmi, společná jízda jejich městy! Chci se podělit o své pocity s ostatními, aby i oni měli možnost poznat, jak neuvěřitelná cesta to bude,“ říká odhodlaně Luis. 

Castilla si nyní plánuje trasu Discover More tour, které začne v květnu. Prožije tak skutečně cestovatelské léto, dva měsíce v jedné stopě, po Evropě a pozná nejkrásnější místa starého kontinentu. Na každém kroku cesty jej navíc doprovodí profesionální filmový štáb, který bude jízdu dokumentovat a sdílet jeho zkušenosti na sociálních sítích a prostřednictvím blogu „Greatest Riders“ na www.greatestrides.eu. 

Nová webová stránka www.greatestrides.eu, která byla právě spuštěna, umožňuje jezdcům po celé Evropě nahrávat a sdílet jejich vlastní “great rides” s dalšími nadšenými cestovateli. Castilla a jeho tým bude využívat tento obsah v následujících týdnech jako inspiraci při plánování trasy Discover More 2015. On-line komunita je tvořena jezdci, ale je určena je všem. Jejím cílem je také podporovat jezdce cestující napříč Evropou a pomoci jim objevovat zajímavé cesty, místa a akce, bez ohledu na značku motocyklu.

"Byli jsme opravdu překvapeni a ohromeni obrovskou reakcí a zájmem o nabídku práce snů Discover More 2015," říká Martin Heřmanský, Country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. "Každá přijatá žádost ukazovala dobrodružného ducha a odkazovala na svobodu ježdění, kterou Harley-Davidson nabízí.

Nakonec jsme jako nejvhodnějšího jezdce zvolili Luise Castillu. Doufáme, že právě jeho hluboká vášeň pro motocykly a láska k dobrodružství bude inspirovat další jezdce, aby ho následovali a zažili kouzlo a osobitý styl jízdy, které neodmyslitelně patří ke strojům Harley-Davidson," dodává Martin Heřmanský.

Více informací o tour Discover More 2015, možnost sdílení vlastních „Greatest rides“ a následování Luise Castilly na jeho životní cestě můžete na: www.greatestrides.eu.

Harley-Davidson
Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson. 
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na 
http://www.harley-davidson.cz.  

PR

Fotky

Další články