Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pondělí, 19. srpna 2019 (11:23) Pavel Jelínek

Nejde jen o klasický sraz milovníků motocyklů .

Aprilia What The Fun Ride & Moto Guzzi Open House 2019

Firma Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce strojů Aprilia a Moto Guzzi do České republiky, aktuálně představuje několik zajímavých zářijových akcí.

První z nich je první ročník APRILIA WHAT THE FUN RIDE 2019: nejde jen o klasický sraz milovníků motocyklů Aprilia, ale také příležitost k diskuzi se zástupci značky Aprilia, možnost testovacích jízd s vybranými stroji Aprilia a také společnou organizovanou vyjížďku po krásných silnicích Orlických hor. Vše 21. 9. 2019 v Týništi nad Orlicí. Více info  ZDE.

Druhou událostí je již tradiční mezinárodní MOTO GUZZI OPEN HOUSE 2019, kde se v italském rodném městě Mandello dle Lario setkávají fandové strojů Moto Guzzi – letošní rekord bezmála 30 000 lidí se očekáváme překonat hlavně díky novince V85TT, na které na Open House dorazí tisíce motorkářů.

 

Od pátku 6. do neděle 8. září se továrna otevře veřejnosti, aby hudbou, prohlídkami fabriky i muzea, testovacími jízdami, rozhovory, závody a také skvělým italským jídlem, pitím a atmosférou pohostila všechny ty, co mají rádi Moto Guzzi a italský styl života.

Na akci se můžete přihlásit prostřednictvím autorizovaných dealerů Moto Guzzi v ČR. Více informací na webu ZDE.

 

 

 

Na obě akce vás srdečně zve importér Faber Moto s.r.o.

 

PR

Fotky

Další články

Komentáře