Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Neděle, 26. února 2017 (10:43) Pavel Jelínek

(Nejen )JAWA Vintage 660 se ukáže v Holešovicích

Dlouho očekávaná JAWA Vintage 660 na Motocyklu v Holešovicích!

Dlouho očekávaná JAWA Vintage 660 bude unikátně představena na Motocyklu v pražských Holešovicích!

Na výstavišti v pražských Holešovicích se bude konat od 3. do 5. března 2017 již 21. ročník veletrhu Motocykl a vy se můžete těšit na silné stroje, jedinečné novinky a mnoho zábavy v podobě soutěží či doprovodných programů. Rezervujte si termín v diáři a přijďte se podívat na tradiční motoristickou akci s neopakovatelnou atmosférou!
Letošní přehlídka motocyklů, čtyřkolek, doplňků, techniky, sportu a života v jedné stopě se ponese v duchu řady novinek a zajímavostí. Pouze v Holešovicích bude poprvé prezentován nový model dlouho očekávaného motocyklu značky JAWA Vintage 660.

Agusta MV zde představí svého závodního plnokrevníka Reparto Corse, který byl vyroben v limitované edici pouhých 250 ks. Každý, kdo si koupí tento stroj, okusí stejný pocit z jízdy, který zažívá závodní jezdec LEON CAMIER. Ducati přiveze svůj klenot Panigale S 1299 Anniversario, který je jediným kusem v České republice!
Moravskoslezský kraj bude na veletrhu propagovat „Expozici historických motocyklů“, v rámci které bude prezentován unikátní a velmi vzácný motocykl JAWA 350 OHC, na kterém se proháněl slavný závodník Gustav Havel.

K vidění na veletrhu budou také americké elektrické motocykly Zero Motorcycles.
Doprovodný program
Veletrh samozřejmě nebude jen o silných strojích. Návštěvníci zde mohou také pořídit motorkářské oblečení, doplňky, příslušenství a další.

Celý víkend bude provázet bohatý doprovodný program - těšit se návštěvníci mohou na souboj drsných pitkbikerů, vystoupení pole dance tanečnic, besedy s veterány, autogramiády známých osobností, módní přehlídky a v neposlední řadě také hudební kapely.
Součástí veletrhu Motocykl bude již tradičně 13. ročník soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a pokračování se dočká i AIRBRUSH ART FESTIVAL.


Přijďte na veletrh MOTOCYKL 2017, ve společnosti drsných mužů a krásných žen zažijte jedinečné zážitky podkreslené svištěním rychlých kol a vůní benzínu!
21. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství

Termín konání: 3. – 5. 3. 2017
Místo konání: Výstaviště Praha – Holešovice
Organizátor akce: INCHEBA EXPO PRAHA, spol. s r.o.
Vstupné:
Plné vstupné – 150 Kč
Zvýhodněné vstupné (děti 11 až 15 let, studenti, důchodci, ZTP) – 100 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti do 15 let) – 300 Kč
Děti do 10 let včetně, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu – Zdarma

Otevírací doba:
3. a 4. března 2017 – 10:00 – 20:00 hodin
5. března 2017 – 10:00 – 17:00 hodin


PR

 

FOTO DOLE - Z HISTORIE  Jawy

Fotky

Další články