Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 17. dubna 2015 (13:29) Pavel Jelínek

Nejužitečnější hráč a hráčka obdrží na měsíc Tiguan

Volkswagen zve fanoušky na Superfinále florbalu

Letošní florbalová sezona vyvrcholí již tuto sobotu

Nejužitečnější hráč a hráčka obdrží na měsíc Tiguan

Volkswagen podporuje český florbal od žáků až po reprezentaci

Praha, 17. dubna 2015 – Volkswagen zve všechny fanoušky na Superfinále florbalu, které se uskuteční v sobotu 18. dubna 2015 v pražské O2 aréně. Od 14 hodin proti sobě nastoupí v Superfinále extraligy žen týmy Herbadent Praha a FAT PIPE Chodov, zatímco o tři hodiny později poměří síly mužské týmy Technology Florbal Mladá Boleslav a Tatran Omlux Střešovice v Superfinále Autocont extraligy. Volkswagen intenzivně podporuje český florbal od roku 2012 a fanoušky zapojuje do dění prostřednictvím internetové platformy PlayBlue.cz.

Superfinále letošní sezony mužské i ženské florbalové extraligy 2014/2015 je za dveřmi. Již tuto sobotu proti sobě nastoupí dvojice nejlepších mužských a ženských florbalových týmů v České republice, aby v jediném utkání, v němž půjde o všechno, rozhodly o držitelích titulů Mistr České republiky ve florbalu v kategoriích mužů i žen. O Superfinále ve florbalu, které se letos koná již počtvrté, je mezi fanoušky tradičně obrovský zájem a pořadatelé letos očekávají v O2 aréně rekordní návštěvu až 10 000 diváků.

Volkswagen jako dlouhodobý partner českého florbalu samozřejmě nemůže na Superfinále chybět. V rámci Superfinále bude například vyhlášen nejužitečnější hráč a hráčka. „Superhero powered by Volkswagen“ obdrží za skvělé sportovní výkony Volkswagen Tiguan na jeden měsíc od autorizovaného prodejce Volkswagen Auto Podbabská.

Florbal patří mezi nejpopulárnější sporty v České republice s velkou členskou základnou. Volkswagen navázal spolupráci s Českou florbalovou unií v roce 2012 a v současnosti podporuje český florbal na školní, extraligové i reprezentační úrovni. Nosným prvkem spolupráce je školský pohár „Think Blue. Cup“ zaměřený na výchovu žáků základních škol v duchu myšlenky zdravého pohybu. Volkswagen vytváří tímto programem paralelu se svou filozofií „Think Blue.“ zaměřenou na maximální ochranu životního prostředí.

Mezi nejdůležitější nástroje podpory českého florbalu patří internetová platforma PlayBlue.cz provozovaná značkou Volkswagen. Fanoušci mají na webu www.playblue.cz rychlý a přehledný přístup k aktuálním informacím ze světa českého florbalu, ať se jedná o extraligu, superfinále, školní pohár nebo reprezentaci. Kromě toho se zde mohou také aktivně zapojit do hlasování nebo soutěží o atraktivní ceny.

Porsche Česká republika s.r.o.

David Valenta

www.volkswagen.cz

PR

Fotky

Další články