Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Čtvrtek, 7. listopadu 2019 (21:25) Karel Lacina

Nová zbarvení vozů pro závod Sandown 500.

Po představení několika zajímavých zbarvení týmových vozů pro závod Sandown 500, který nás čeká o víkendu přicházejí i další. Tom Walkinshaw a jeho tým WAU, neboli Walkinshaw Andretti United nasazuje své dva Holdeny Commodore v barevné podobě z roku 1999, kdy s nimi jezdili Craig Lowndes a Mark Skaife. 

Walkinshaw měl možnost využívat tovární podporu, ale před třemi roky společnost Holden svoji spolupráci ukončila a nyní se tedy jedná o návrat červenomodrobílých barev. Posádky dvou speciálů budou složeny z dvojic Scott Pye a Warren Perkins v prvním a James Courtney a Jack Perkins ve druhém.


Podobu svého Fordu Mustang se pochlubil tým 23Red Racing Phila Mundaye. 

 

Běžně užívaný červenobílý design prošel menší změnou a hlavně přibylo retro logo Milwaukee. Bratrské duo Will a Alex Davisonovi budou chtít navázat na své výsledky z prvních dvou závodů Enduro Cupu na Bathurstu a Gold Coast, kdy se jim povedl především první na Mt. Panorama s výsledným desátým místem.

Kelly Racing sice nepřistoupil k žádným barevným úpravám, ale velkou pozornost poutá jeho jezdecká sestava, kdyř společně Alexem Rullem odstartuje i 31letá Švýcarka Simona DiSilvestro, pro kterou to ale bude bohužel labutí písen v australských Supercars, kde působila od roku 2015. Tým v příští sezoně přechází na novou techniku v podobě Mustangů a se službami této dívky už nepočítá. 

O práci se však bývalá pilotka Indycar nemusí bát, protože v kapse již má čerstvou smlouvu s Porsche pro šampionát FormuleE.

 

Další články

Komentáře