Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 18. září 2020 (08:59) Pavel Jelínek

Nový seriál o cestě plné dobrodružství již brzy.

Apple TV+ uvádí oficiální trailer „Long Way Up“, seriálu Apple Original Adventure s Ewanem McGregorem a Charley Boormanem v hlavních rolích.

Nový seriál má celosvětovou premiéru na Apple TV+ v pátek 18. září, kdy budou odvysílány první tři díly.

 

OFICIÁLNÍ TRAILER ZDE:

https://youtu.be/611fw81BN98

 

 

Představujeme trailer nového Apple Original seriálu „Long Way Up“ s hereckými hvězdami Ewanem McGregorem a Charley Boormanem. První tři epizody tohoto 11dílného seriálu budou mít celosvětovou premiéru na Apple TV+ v pátek 18. září. Další díly budou vysílány každý následující týden vždy v pátek.

 

„Long Way Up“ znovu následuje McGregora a Boormana při cestě plné dobrodružství a přátelství po více než deseti letech od jejich posledního putování kolem světa na motocyklech. V této zatím nejnáročnější expedici naše dvojice projede 21 000 kilometrů za 100 dnů, z městečka Ushuaia na samotném cípu Jižní Ameriky až do Los Angeles.  Aby podpořili udržitelný přístup k naší planetě, oba jedou na upravených elektrických motocyklech Harley-Davidson LiveWire®.

 

S využitím nejmodernějších technologií překročí hranice 16 států a projedou celkem 13 zemí. Přitom je doprovází jejich dlouhodobí spolupracovníci, režiséři David Alexanian a Russ Malkin, kteří jedou ve dvou vůbec prvních vyrobených elektrických pickupech Rivian. 

 

„Long Way Up“ je dílo z produkce Ewana McGregora, Charley Boormana, Davida Alexaniana a Russe Malkina.

 

 

 

Apple TV+ je dostupná prostřednictvím aplikace Apple TV na zařízeních iPhone, iPad, Apple TV, iPod touch, Mac, vybraných smart televizorech Samsung a LG, Amazon Fire TV a Roku a dále na webu tv.apple.com za předplatné 139 Kč měsíčně se sedmidenní bezplatnou zkušební lhůtou.

Aplikace Apple TV bude později v tomto roce dostupná pro smart televizory Sony a VIZIO. Po omezenou dobu mohou zákazníci, kteří zakoupili nový iPhone, iPad, Apple TV, Mac nebo iPod touch, využívat na jeden rok bezplatný přístup k Apple TV+. Tato speciální nabídka je platná tři měsíce od první aktivace způsobilého zařízení.*

 

PR

Další články

Komentáře

Oblíbené fotogalerie