Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Středa, 16. září 2020 (22:14) Pavel Jelínek

Oblíbená open-air motocyklová událost v areálu Kavčák se vydařila.

Moto událost ROCK’N’RIDE má za sebou úspěšný 6. ročník

Moto událost – open air – FMX, SuperEnduro, Country Cross

 

PRAHA, 16. září 2020 – Oblíbená open-air motocyklová událost Rock’N’Ride, která se každoročně koná v areálu Kavčák u Benešova má za sebou úspěšný 6. ročník. Ten proběl o uplynulém víkendu a setkal se jak s pozitivními ohlasy fanoušků, tak mu přálo i počasí. Diváci si mohli užít skvělou podívanou ve všech disciplínách, kterými byly Memoriál Jaroslava Kuklíka, FMX show a SuperEnduro, jehož kvalifikace i závody proběhly za umělého osvětlení.

 

Těší nás, že i přes všechny komplikace se nám podařilo letošní ročník Rock’N’Ride realizovat a věříme, že proběhl ke spokojenosti všech, jezdců i diváků. Letošní atmosféra byla skutečně trochu jiná, více intenzivnější, jezdci podali skvělé výkony a udělali finále jednotlivých disciplín opravdu maximálně napínavé. Velké poděkování patří ale hlavně všem divákům, za to, že přišli, a především za to, jak neopakovatelnou atmosféru vytvořili,“ říká Vít Kuklík, organizátor akce a motocyklový závodník.

 

 

 

V rámci letošního ročníku Rock’N’Ride závodilo celkem 370 jezdců, což je nejvíce v celé historii akce. V jednotlivých disciplínách pak zabodovali František Smola a Martin Vaněček, kteří zvítězili v Memoriálu Jaroslava Kuklíka v třídě Profi. Prvenství v SuperEnduru v kategorii Profi si vybojoval Patrik Markvart a vítězem FMX show se stal Filip Podmol.

 

Pořadatelé, kterými není nikdo jiný než jezdci Vít Kuklík, Martin Kuklík, Libor Podmol, a Martin Koreň, kteří už nyní připravují ročník 2021, jehož termín oznámí v nejbližší době. Pro další ročník se budou snažit zachovat stoupající úroveň akce a posunout její laťku opět výše.

 

Kompletní výsledky jednotlivých disciplín:

 

SuperEnduro – kategorie Profi

 

 

 

1. Patrik Markvart

2. Radek Toman

3. Martin Kulhánek

 

SuperEnduro – kategorie Hobby

 

1. Jan Jíra

2. Tomáš Tochtar

3. Martin Dolenský

 

FMX Best Trick

 

1. Filip Podmol

2. Libor Podmol

3. František Máca

 

Cross Country Memoriál Jaroslava Kuklíka - kategorie Profi

 

1. František Smola, Martin Vaněček

2. Filip Fiala, Patrik Markvart

3. Ondřej Helmich, Radek Toman

 

Cross Country Memoriál Jaroslava Kuklíka - kategorie Hobby

 

1. Rudolf Borák, Tomáš Tochter

2. Martin Dolenský, Ondřej Štěpánek

3. Petr Čermák, Petr Novotný

 

Cross Country Memoriál Jaroslava Kuklíka - kategorie Veterán 

 

1. David Čadek, Jan Holada

2. Petr Křivánek, Petr Švambera

3. Ruda Kavský, Jan Unger

 

Cross Country Memoriál Jaroslava Kuklíka - kategorie ženy + 85cc

 

1. Lukáš Hedrlín, Matěj Skořepa

2. Antonín Novák, Jaroslav Novák

3. Adam Křížek, Ondrej Valenta

 

 

 

ROCK’N‘RIDE

Moto festival konající se od roku 2014, který jedinečným způsobem propojuje svět motocyklů nejrůznějších kategorií a hudby. Připravují jej přímo naši úspěšní motocykloví závodníci Libor Podmol a bratři Kuklíkovi pro všechny velké a malé fandy silných strojů, milovníky adrenalinu a zábavy. Návštěvníci se každoročně mohou těšit na FMX show v podání nejlepších českých freestyle motokros jezdců, Country cross Memoriál Jaroslava Kuklíka, nebo SuperEnduro, které získává stále větší popularitu.

Rock’n’Ride se koná od roku 2014 a stále roste. Pro rok 2020 zvolili pořadatelé zcela nový termín 11. a 12. září a akci pojali jako čistě moto událost a ideální příležitost rozloučit se s letošní moto sezónou. www.rocknride.cz

 

 

 

PR

Neprošlo jazykovou korekturou

foto pořadatelů

Fotky

Další články

Komentáře

Oblíbené fotogalerie