Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pátek, 24. července 2020 (15:25) Pavel Jelínek

Okruh rozjíždí nový e-shop.

Mostecký autodrom spouští na webových stránkách nový e-shop

Zákazníci mosteckého autodromu mohou využívat na jeho webových stránkách nový e-shop, jehož předností je zautomatizování některých procesů. Zakoupí v něm již také kupóny pro volné a testovací jízdy autem či motocyklem na velkém závodním okruhu, což dříve bylo možné jen osobně u pracovníka autodromu ve startovní věži.

„Přistoupili jsme k vylepšení e-shopu tak, aby byl uživatelsky přívětivý, a zároveň jsme rozšířili portfolio produktů a služeb, jež je možné jeho prostřednictvím pořídit. Zároveň jsme při této příležitosti připravili pro naše zákazníky bonus v podobě slevy ve výši 1 000 korun na všechny kurzy bezpečné jízdy z naší nabídky. Slevový kupon najdou na stránce www.autodrom-most.cz,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

Webová stránka e-shopu je podle ní nyní přehledná, zákazník se v ní snadno orientuje. „Návštěvník e-shopu si na liště vybere zaměření, na které cílí. Například tedy sport, kurzy bezpečné či sportovní jízdy, školení, zážitkové programy, dárkové předměty, dárkové poukazy, aktivity pro děti a další,“ vyjmenovala ředitelka.

 

 

 

Mezi novinky v nabízených produktech a službách e-shopu patří například triko kolekce Racing Legends s překvapením, autodráha, kurz bezpečné jízdy za snížené viditelnosti, reklamní a dárkové předměty tuzemského profesionálního závodního týmu Buggyra Racing nebo rukavice Engelmuller z limitované edice hodinářské manufaktury BOHEMATIC, vytvořené u příležitosti historického vítězství v prestižním závodě 24 hodin Le Mans v roce 1949. „Nabídka je velmi pestrá, zákazník může vybírat z více než 200 položek,“ upřesnila Svobodová.

Při úhradě vybraného produktu či služby zákazník může zvolit jednu ze čtyř možností. Platbu zálohou (bankovním převodem), dobírkou, hotově při osobním odběru nebo on-line prostřednictvím platební brány.

 

 

 

 

 

PR

 

Fotky

Další články

Komentáře